Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti kiadnátok ennyi pénzt egy...

Ti kiadnátok ennyi pénzt egy használt Nike babacipőért?

Figyelt kérdés
4000 ft-ot kértek érte, de sikerült 3000 ft-ra lealkudnom.Használt, de igazából használatnak nyoma sincs rajta, a talpa is olyan, mintha új lenne.Gyönyörű, mikor megláttam beleszerettem.És pille könnyű,hajlékony a talpa, ez azért fontos, mert babám most tanul járni.Vacilálok, egyrészt mert 3000 ft-ért majdnem újat kapok, másrészt meg nem tudom milyen érzésem lenne, ha használtat adnék a babámra...Ti megvennétek?
2012. nov. 12. 14:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%

Az, hogy használt cipő, nem biztos, hogy széttaposott, elnyűtt.

Első gyerekünknek minden felesleges dolgot, köztük sok drága cipőt megvettünk, volt, amit kb. 2-szer adtam rá, mert bejött a hideg idő, nem volt elég, kellett a csizma.

A harmadik gyerekre simán ráadom.

Sőt, vettem már Vaterán cipőt, használtan. Soha nem kérdezte meg senki, hogy új vagy használt, és a tudat sem érdekelt, hogy már a fiam előtt egy másik kisfiú használta. A cipő abszolút jó állapotú, szép, tiszta volt.

2012. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
60%
Cipőben nem veszek használtat, sem a gyereknek, sem magamnak. Inkább adok érte több pénzt, de mindenki máshogy jár, máshogy "tapossa ki" Viszont ruhákat veszek használtan, a gyerekeknek is, nincs miatta rossz érzésem, nem is értem miért lenne... Csak olyat veszek meg, ami szinte új, vagy tényleg vadonatúj címkével. Ha kicsit drágább sem érdekel. Nem mindegy, hogy 7-8 ezerért veszek meg valamit, vagy 3-4ért. Okosok szerint ennyiért már újat is vehetnék. Na igen, a kínai szarokat.
2012. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%
Semennyit nem adnék használt cipőre, mert ha csak 2szer rajta volt a másik gyereknek, már felvette az ő talp formáját. Pláne nem egy járni tanuló gyereknek. Ortopédus nem mondta el, hogy nem szabad használtat venni.
2012. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
65%
Ha tetszene, én simán megvenném.
2012. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
34%
Le leszek én is pontozva, mint az előttem szólók, de én sem adnék használt cipőt a gyerekemre: használt ruha, bútor, játék, babakocsi, az oké, de a cipő nem. Nem mindegy, hogyan alakul ki a talp formája, de ez a te döntésed. 3000-ért már vehetsz Bobbi Shoes cipőt, jó a minősége, és mégis új, de ha már járni tanul, vagy tud, érdemesebb egy minőségi cipőre beruházni, inkább kettő legyen, ami jó, mint 5 gagyi, mert az sokat árthat. nem 1-2 hónap alatt, de évek múlva mutatkozik meg a rossz hatás, de ismétlem, ez a te döntésed.
2012. nov. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Akkor is ártalmas lehet, ha látszik, hogy nem volt használva(járásra biztos nem, max babakocsiban)?
2012. nov. 13. 07:29
 17/19 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok. Ha csak babakocsiban adod rá, még beleférhet, de ha jár, ne adj rá használtat.
2012. nov. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én adtam/adok a fiamra használt cipőt, gondolom, ha 5 éves koráig tökéletes a lába, akkor nem sokat árthatott neki.

Ugyanakkor pl. a barátnőm kisfiam kezdettől csak vadiúj Supi, Elefanten, stb. cipőket hord, és szegénynek olyan lúdtalpa és befelé dőlő bokája van, hogy nem győznek ortopédiára járni.

Na, akkor hogy is van ez?????

2012. nov. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Még a márkabolt is árulhat gagyit, hamisítványt!
2012. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!