Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség! SIDS vizsgálat!...

Segítség! SIDS vizsgálat! Volt valakinek?

Figyelt kérdés
Segítséget kérnék,kissé aggódó anyuka vagyok,de lehet,hogy nem ok nélkül. Hat hetes a kislányom és már hatszor beriasztott a légzés figyelőnk. Ebből ötször elég volt megsímogatnom és vett levegőt utána,de egyszer felvettem,nagyon picit megmozgattam és csak kis idő múlva vett levegőt. A gyerekorovos ajánlotta,hogy vigyem el SIDS vizsgálatra. Kértem időpontot a Heim Pálba,de ahogy elmesélte a hölgy,hogyan zajlik,nagyon parázok tőle,hogy elmerjem-e vinni,szükség van-e erre,kitegyem-e ennyi szenvedésnek? De ha meg az élete múlna rajta? Nem tudom mit csináljak. Kérlek ne ítéljetek el,ez miatt.. Aki volt már ilyen vizsgálaton nagyon szépen kérem,hogy írja meg,milyen volt. Előre is köszönöm!

#Heim Pál #Légzés vizsgálat
2012. nov. 12. 18:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!