Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti használnátok ezt 4 hónapos...

Ti használnátok ezt 4 hónapos babátoknál? (link)

Figyelt kérdés

[link]

Dönthető a háttámlája az ülőrésszel együtt.Meg levehető a tálcája!


2012. júl. 26. 16:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%

Szia!


Hát én tuti nem raknám bele még a lányomat (5hós)

Talán 6hónaposan! De akkor se biztos! De 6hónál hamarabb biztos nem, még így sem, h dönthető a háttámla!

2012. júl. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen én használtam.Igaz,hogy kiegyenlítésként egy párna volt téve.
2012. júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
"Ülni tudó gyermekeknek használható"
2012. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
4 hósnak nem való még etetőszék,nem elég erős még a gerince hozzá.
2012. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem! köszönöm!!
2012. júl. 26. 16:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Oda van írva, hogy a háttámla az ülő résszel együtt dönthető. Magyarul olyan, mint ha bébi hordozóban "ülne". Szerintem nyugodtan vedd meg!
2012. júl. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nincs pihenőszéketek? Mert amíg megtanul ülni, abban is etetheted. Aztán jó lesz més az olccsi IKEÁS is akár, vagy ami sztem nagyon tuti, az asztalra rakható.
2012. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyet néztem! És ahogy már írták előttem a babahordozóban is pont így van. Igaz én abba tettem egy kispárnát és így nem olyan bénán van benne. Így még aludt is benne, mikor a konyhában velem volt.
2012. júl. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A hordozóban kóstoltatok most.Nem tudom még gondolkodom rajta, hogy most már érdemes-e megvenni.Végül is a hordozó is megfelel csak kicsit féltem hogy összekeni a kajás kezével:). És hát nem lehet róla csak úgy letörölgetni a cuccot.
2012. júl. 26. 20:42
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is a hordozóban kóstoltattam, majd dönthető háttámlájú etetőszéket vettem és azt használjuk azóta is. Akkor még nem tudott ülni, term. döntve volt, tul.képp úgy ül, mint a hordozóban.

Most hogy nagyobb is jól jön a dönthetőség, ki-beülésnél kényelmesebb.

2012. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!