Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kicsit náthás a kislányom,...

Ha kicsit náthás a kislányom, a radiátorról párologtatott salvus víz is segíthet?

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem segít. Attól csak párásabb lesz a levegő, nem oszt, nem szoroz.


Adj inkább neki kimért gyógyszertári C Vitamint (aszkorvinsav) napi 3x egy késhegynyit langyos teába feloldva.

2012. nov. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te jó ég!!! 3-szor 1 késhegynyi aszkorbinsav felnőttnek is "sok". Ez itt a baba kategória!!!

Ha már C vitamin, akkor Cebion csepp.


Bocs az off-ért!

2012. nov. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#3: orvos vagy?


Miért lenne sok? 3 késhegynyi adag az 2-300 mg összesen.

Én felnőttként kb. 3000 mg-ot szedek, több részre elosztva, kb. 4 liter vízzel naponta.

2012. nov. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Ja, tényleg a baba kategória, ezt nem láttam, sorry, de azért nem ártott volna kort írni. Csak a főkategóriát fiygeltem.

Akkor inkább a cebion. A kétéves gyerekemnek pár hónapja adom az aszkorbinsavat, rendkívüli immunrendszere van, szerintem ettől (is).

2012. nov. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!