Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már kúszik a baba mikor...

Ha már kúszik a baba mikor fog mászni, felállni? Tapasztalatokra vagyok kiváncsi, tudom, hogy a babák nem egyformák.

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 12:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
7 hónapos múlt a babám, kúszik, forog, felül, és kapaszkodva feláll, de még nem mászik! Szerintem még egy hónap és az is menni fog.
2009. aug. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg változó, mert az én lányom nem kúszott csak pár napot, 7 hónaposan már mászott, ült, felállt. Először mászott 1-1 tapicskolást előre és elhasalt, majd 2-2-t és úgy hasalt el. Végül nagyon hamar nagyobb távolságokat.
2009. aug. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a ksifiam kb. 1 hétig kúszott, nagyon hamar rájött hogyan kell mászni. Most 8 hónapos, kb. 2 hete mászik, feláll.
2009. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A mi fiunk 9 hósan felült, rá egy hétre kezdett kúszni, kb egy hét után kezdett mászni. MOst 1 éves 2 napos, áll, megy a bútorokba kapaszkodva, egyedül még nem.
2009. aug. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia! 7,5 hónapos volt a kisfiam amikor egyik nap elkezdett mászni,másnap felült,rá 1 hétre felállt. Most 10,5 hónapos és kapaszkodva villámgyorsan körbejárja a franciaágyat. :)
2009. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám 5,5 hósan felállt és kb 6 hósan elkezdett mászni. Rájött, hogy csak így jut oda, ahol fel akar kapaszkodni. Utána bútorok mellett totyogott. 9,5 hónaposan elindult egyedül. Azóta már fut....13 hónapos
2009. aug. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

:)

csak ámulok és bámulok....

az én 7,5 hónapos fiam még csak forog....

se kúszás, se mászás, se egyedül ülés :(

a fel állást már meg sem említem,

2009. aug. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az én babám 8 hónapos, 2 hete kúszik, most kezdi emelgetni a fenekét, de állni még egyáltalán nem akar.
2009. aug. 17. 07:07
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam most múlt 10 hós és még csak hátrafelé mászik, előre még csak egy -kettőt mer mászni, átbillen a lábára, de még nem tud felülni. Szerintem ő kis lusta, mert az apukája is későn kezdett mindent csinálni, ezért gondolom, hogy ő is örökölte ezt a lassúságot.
2009. aug. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám 8 hónapos, 1 hónapja kúszik, akkor tanult meg ülni is (oldalfekvésből ül fel). Itthon nem négykézlábazik, mert parketta van, és csúszik, azon kényelmesebb kúszni neki. Viszont vendégségben, ahol szőnyeg van, ott négykézláb mászik. Most vettem neki habszivacs szőnyeget, hogy itthon is tudjon mászni (csak még nem raktam le, tegnap vettük és még büdös). Még nem áll fel, viszont ha megkapaszkodik valamiben (ágy, számítógép, járóka, szék, stb), akkor fel tud térdelni. Szerintem 1 héten belül a térdelésből felnyomja magát állóba.

Üdv

2009. aug. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!