Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól lehet a...

Mennyi idős kortól lehet a babahordozóba tenni a bébit? A babakocsira rárakva vinném sétálni, mert jól kilát belőle.

Figyelt kérdés
Még nem mertem beletenni-egyszer használtuk mikor a kórházból jöttünk haza. Nagyon féltem a gerincét, mert össszecsuklik benne. 1hónapos a kislányom
2009. aug. 14. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A bébihordozó legalábbis nekünk 13 kg-ig van. Újszülött kortól használjuk. És nekünk is olyan a babakocsink, hogy rálehet rakni (vagyis úgy vettük babakocsi+hordozó). Ez így van kialakítva...nyugodtan használhatod, mi is így használjuk. Bár mondjuk a babakocsink majdnem vízszintesig dönthető az ülése és már úgy is utazott benne. Milyen hordozód illetve babakocsid van?
2009. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én első perctől ugy használtam a babakocsit persze nem órákra tettem bele.Most 16hós a kisfiam és semmi baja a gerincének gyönyörű tartása van.
2009. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok az ellenvélemény. A babahordozót. vagyis autósülést max 1-2 órán át ajánlják autóban is, mert nem épp a legjobb a babának. Babakocsiban jobb, ha döntöd inkább a sportrészt és merevmózest raksz bele, ha nincs anyagi keret normál csatlakoztatható mózesre. Ez is nagyon kényelmes a babának. Igaz, nem a legesztétikusabb, de hát ugye kinek mi a fontos. A babahordozó babakocsira való csatlakoztatása véleményem szerint divat és az anyukák kényelmét szolgálja. Ne dőlj be ennek, hisz magad is látod, hogy mennyire kényelmetlen benne a picurnak. 5-6 hós kora tájt próbálkoznék vele esetleg, de akkor már vígan elvan a döntött sportészben is.
2009. aug. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy találod hogy túl mélyen ül benne, akkor pelenkát vagy valamilyen kis takarót kell a baba alá tenni. Mi úgy csináltuk és igy majdnem fekszik benne.
2009. aug. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Top Rider babakocsi.

Vízszintesig dönthető,csak gondoltam a hordozóból tök jól kilátna és talán jobban élvezné a sétákat:))


Csak hát mint egy kifli,úgy meg van hajolva benne.

Sajnálom és nagyon féltem h később nehogy baj legyen belőle.

Nem nagyon szimpatizálok ezzel a hordozós dologgal..

2009. aug. 14. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!