Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktathatnám vissza?

Hogyan szoktathatnám vissza?

Figyelt kérdés
6 hónapos kis babám 1 hete magától kitolta az esti alvást, de nagyon durván(nem sír játszik meg nézelődik) ilyen éjfélre meg fél 1-re és reggel meg alszik 10-ig. tudom hogy ez nagyon nem jó de hogyan szokathatnám vissza a rendes 8 -9 órai elalvásra?
2012. nov. 15. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Reggel ébreszd fel egyre korábban. Mondjuk első reggel 9-kor, aztán egyre korábbi időpontban. Persze ehhez hozzáigazítod a napközbeni alvásokat is, akár akkor is keltheted, majd szépen elfárad estére.
2012. nov. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy délután mikor alszik. Mert gondolom így, hogy 10-ig alszik reggel, a délutáni alvás is később van, ezért este 8-9-kor nem álmos.

Ha reggel előbb kelne, délután is előbb elaludna, akkor szerintem az esti alvás is előbb lenne.

Azért nem sírdogál, hanem játszik meg elvan, mert nem álmos.

2012. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Délelőtt alszik egy órát, délután meg olyan 4 kor alszik el, egy órát, aztán 8 elalszik ( ahogy rendesen kéne) de egy óra múlva felkel. Ennyit alszik összesen egész nap.
2012. nov. 15. 11:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint a reggeli ébredés után nem sokkal alszik is egyből, igaz?

Szerintem az lenne a legoptimálisabb, ha reggel olyan 8-ra előrehoznátok az ébredést (persze nem egyből), utána aludna 10 körül egyet, délután mondjuk 2 körül és akkor szerintem este 8-9-re elég fáradt lenne, hogy ne keljen fel 1 óra alvás után.

2012. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!