Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktathatnám vissza a...

Hogyan szoktathatnám vissza a kiságyába?

Figyelt kérdés
Kisfiam a kezdetektől a saját ágyában aludt el,egyedül.Másfél éves,nyaralni voltunk és ott csak úgy aludt el,hogy velem a nagyágyon,és utána csempésztem vissza a kiságyba.Itthon is most így alszik csak el,ráadásul felsír minden éjszaka,és akkor ismét csak velem alszik tovább reggelig.Van esélyem,hogy visszaálljon a rend?Milyen praktikák vannak,hogy az ágyába aludjon?
2011. aug. 12. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a foga nő? Nálunk akkor volt ilyen.
2011. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Kint van a 16,lehetnek a hátsók végülis,mert az összes korán kibújt!
2011. aug. 13. 22:37
 3/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint, nálunk is kint van a 16 foga és most megint volt ilyen nyűgös időszaka. 18 hós múlt, már én is a hátsó fogaira gondolok, mert a cumiját is oldalt rágja megint. Én is arra gondoltam, hogy talán azok is hamarabb kinőnek neki. Igazán nem tudom megnézni, nem engedi. De azt mondják, ha már mocorog, az is fájhat, szóval még át nem töri, addig akár lehet a foga is.

Szerintem nálatok vissza fog állni a rend.

2011. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!