Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha gyes mellett dolgozom heti...

Ha gyes mellett dolgozom heti 30 órát bejelentett munkaviszonyban, ugyanannyi járulékot kell fizessen utánam a munkahely, mint az után aki nincs gyesen?

Figyelt kérdés
Magyarán a munkáltatónál előnyt élvezhetek anyagi szempontból? Tudom, h egy nem az adózással foglalkozó rovat, de hátha van hasonló cipőben járó anyuka!:)

2012. nov. 15. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én gyes mellett dolgozom és ugyanúgy számolják az adómat, mintha nem lenne gyesem.

Szóval előnye nincs.

2012. nov. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a munkáltatódnál a startkártya miatt lesz előnyöd. Nézz utána pontosan, hogy jelenleg van-e és milyen formában. Bizonyos ideig kevesebbet adózik utánad. De nem a gyes miatt, hanem ez egy ülön ,,extra" amit a szüléshez adnak, hogy utána munkába állhass. Azt viszont nem tudom, hogy gyesen maradhatsz-e és mellette igényelhető vagy ez utána jár... Tényleg egy google -el közelebb lehetsz hozzá.
2012. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!