Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mivel jár ha nem jelent be a...

Mivel jár ha nem jelent be a munkahelyem?

Figyelt kérdés
Még csak ez a harmadik munkahelyem, így nem vagyok valami tapasztalt ebben a kérdésben. Napi 7órát kell dolgoznom 300Ft-os órabérem. (a semminél jobb) Végülis azt nem tudom, hogy ezt tisztán megkapom e vagy ebből vonnak e le bármit. Már egy hete vagyok az új munkahelyen de még semmi adatot nem kértek. Nincs bizonyítékom arra, hogy ott dolgozok. Nincs jelenléti ív ami bizonyítaná mikor voltam bent.

2012. aug. 23. 09:07
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Elég necces... így kb. "ha kedvük van, fizetnek, ha nem, akkor ingyen dolgoztál". Ha nem akarnak rendesen bejelenteni, inkább hagyd őket, mert biztos sok vaj van a fülük mögött.
2012. aug. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%
Bejelentés nélkül bármi megtörténhet. Elvileg ha azt mondták 300, akkor azt Neked kell megkapnod, ha nincs bejelentés, nincs levonás. Ráadásul ez minimum órabér alatt van, de hát feketén ugye nincs ilyen, csak az, amit ők gondolnak...
2012. aug. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!