Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik hogy ennyire melege...

Létezik hogy ennyire melege lenne?

Figyelt kérdés

2és fél hónapos a babám. Tegnap elég hideg volt nálunk 2 fok, és elég borult is volt az idő. Így bundazsákban levegőztünk, alatta body, naci, zokni, vékony felső, sapi.

És olyan sokat sírdogált,mire rájöttem,hogy melege van:(:(


Aztán bejöttünk, lakásba 22- 23 fok és tovább sírt. LEvetkőztettem, body, vékony naci és rögtön elaludt.


Ennyire nem szeretné a meleget??


2012. nov. 15. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az volt a baja? Szerintem ez nem sok 2 fokban. Nagyon nem tudsz mit levenni róla. Mondjuk én jobban szeretem a pamut rugdalózót, mint a nadrágot és felsőt külön. Nem tudom azokból nem tudsz-e vékonyabbat ráadni.
2012. nov. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet inkàbb fàzott?
2012. nov. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, hogy melege lett volna. Én így öltöztettem volna fel: body, tipegő, bundazsák, sapka, pléd. Tavaly novemberben 3 hónapos volt a lányom, így sétáltunk. Soha nem sírt. Én bentre egy vékony tipegőt adtam rá. Nem hiszem, hogy kényelmes egy 2 hónaposnak a nadrág felső kombó.
2012. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!