Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes baba mikor kaphat...

Anyatejes baba mikor kaphat kiflit, kekszet, tejpépet, ha eddig csak kóstolgatott? Mindenhol mást írnak, mondanak. A babakeksz miben különbözik a mezei keksztől?

Figyelt kérdés
Nem akarom teletömni a gyerekem mindenféle "vacakkal", csak kíváncsi vagyok!
2012. nov. 15. 14:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Egy kérés! Azért, mert vki mást ír, mint ami szerinted helyes, ne pontozd le! Köszönöm!
2012. nov. 15. 14:43
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a védőnő azt mondta, amíg csak szopizik, fél éves korában vezessük be a glutént babakeksszel. Nem, vagy kevés cukrot tartalmaz, nem úgy, mint a felnőtt változatok. A tejpéphez nem tudok hozzászólni, mi azt hanyagoltuk, mivel én laktózérzékeny vagyok
2012. nov. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Eneh12 ***** válasza:

Háziorvos mondta és neten is olvastam róla, hogy ha a glutén bevezeted és még 3-4 hónapig szoptatsz, akkor kicsi az esély a glutén érzékenységre. 5 hónaposan szokták kezdeni a glutént. Nekünk a háziorvos azt mondta, hogy vigyázzunk a babakekszel (olvasd el mi van benne). 8-9 hónapos koráig naponta egy kicsi keksz, azt hiszem 1 mokkás kanál, utána jöhet a többi.

A tejpépet akkor szokták adni, ha a baba már átaludta az éjszakát és utána elkezd újra felkelni (nem elég neki éjszakára az anyatej). Nekünk bejött.

2012. nov. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

A lányom éjszakánként 9-10 órákat aludt és néhány hete (igaz beteg is volt, de mióta meggyógyult is) 3-4 óránként ébred. Én is arra gondoltam, hogy kevés neki, ami a tejben van.

2012. nov. 19. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!