Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon aggodom, nagyon le van...

Nagyon aggodom, nagyon le van maradva a fejlodese a babamnak, lehet ebbol gond a kesobbiekben?

Figyelt kérdés
Most voltam dokinal egy utolso vizsgalaton,keddre vagyok kiirva viszont az ultrahang alapjan 3 hete semmit nem fejlodott a baba.a dokim fekvest javasolt.39 hetes egy napos vagyok es kovetkezoek az adatok:BPD 89.37mm, AC 305.88mm, FL 72.18mm. 2694gramm.Volt mar valaki hasonlo helyzetben,es egeszseges lett a baba?
2008. nov. 12. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én a 37-38 hétben járok és az én babám is az ultrahang szerint 2-3 héttel kisebb.kb.2 kiló és eléggé pici:S.Dokim nem jósolt 2-2,5 kg nagyobb babát,de jól van,minden rendben vele.És én ebben is reménykedek!

Könnyű szülést!

2008. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A baba mérete attól is függ, hogy mekkorák a szülei. Az én szüleim kicsik (anyukám 150 cm, apukám 170cm magas) és én 2700g-mal és 48 cm-rel születtem, meg a húgom is, teljesen időre. Szerintem ne aggódj, minden rendben lesz!


egy 30 hetes kismami

2008. nov. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En ugyanigy vagyok, meg ket hetre be is fektettek perfuziora, hogy egy kicsit novesszek a babamat. Most 39 hetes vagyok, es 2.80 josolnak. De azt mondta a doki, most jo lenne mar szulni , mert mar ugy lassa, hogy nem no . Kulonben vegig le volt maradva 2 hettel. Es az elso gyerekem is kicsi sulyal szuletett, 37-ik heten 2.05 kg-val. Es most egy eleven 6 eves kisfiu. A mostani doktorom mar engem is az idegesegbe kergetett, azzal, hogy vegig mondta, hogy kicsi a baba . De hat mindenki nem sul 4 kg babat. A lenyeg, hogy egezsegesek legyenek, es en nagyon bizom benne, hogy nem lessz semmi gond. Nem szabad lennie.
2008. nov. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hat a magassaghoz nem igazan lehet koze,mert en 182 centi vagyok,a parom is,apum meg magasabb,a csaladban mindenki magas,viszont nem vagyunk cseppet sem koverek.Csak az az ijeszto hogy ha a mehlepeny nem lassa el(a doki szerint ezert nem no)akkor eleg oxigenhez jut?Felek nehogy visszamaradott legyen..
2008. nov. 13. 10:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát a papirodra rá kellett hogy írja a méhlepény éretségét és ha az jó akkort elég oxigénhez jut meg akkort az orvos monta volna,hogy ez miatt lenne baj,az én babóm az első 2170gr és 47cm vel született 38 hétre,úgy hogy ne aggódj,bisztos egészséges lessz attol hogy kicsi nem kell tartanod majd kint megnől,bíznod kell benne hogy nincs baj,nem szabad a rosszra gondolni,és ha ráadásul sokat mozog akkort még a vérellátása is jó,ezt a doki monta még nekem!Szoritok nektek hogy minden rendben legyen.Üdv,33Heteskismama.
2008. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!