Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdenek többet fent...

Mikor kezdenek többet fent lenni az újszülöttek? És jellegzetesen mikor: evés előtt nézelődnek inkább? Mennyi időt vannak ébren kb.3 hetes korban?

Figyelt kérdés
3 hetes a kisfiam, eddig aludt-evett, de már képes fent lenni egy kicsit, hogyan terelgessem, inkább evés előtt legyen fent, ugye? Mert gondolom evés után elégedetten elalszanak.

2012. nov. 16. 00:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát bár nekem már 1 hetes kora óta nem tud aludni a kicsi soha szinte,csak ha sirni hagyjuk,mert különben 10-12órát is ébren van.Evés előtt nem tud fenn lenni szerintem,mert arra ébred fel alapból,hogy éhes.Szerintem utána nézelődik,mikor már jóllakott és tiszta a pelus.Aztán ha elálmosodik,mehet aludni.
2012. nov. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Fiam ma 6 hetes. Egy hete kezdte el, hogy most már másfél órát is nézeget, elvan ébren. De azért a legjellemzőbb még mindig a sok alvás. hálistennek :) Ez éjjel detto. Lekopogom!
2012. nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!