Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek mit tud 4-5 hónapos...

Nektek mit tud 4-5 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
5 hónapos múlt a fiam, fordul hátról hasra, de vissza még nem. Kúszik, főleg tolat, de ha valamit el akar érni akkor előre is simán megy Neki. Folyamatosan "dumál", néha fejhangon sikítozik és nagyon örül magának :) Most azon dolgozik, hogy bekapja a lábát, a zokni csücskét már sikerült. Nagy baba, 72 cm és 9 kg körül van.
2012. nov. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és persze játszik a játékaival, mindent jól megfigyel és rág mindent, ami a kezébe kerül, de foga még nincs.
2012. nov. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 4 hónaposan állt fel négykézláb és kb. rá 3 hétre el is indult négykézláb.Forogni 3 hónapos kora óta forog.6 hónaposan ült fel magától,most 7 hónapos lesz és 1 hete állt fel egyedül.
2012. nov. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az igen, ügyes, jó hamar csinált meg mindent. Mekkora baba?
2012. nov. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az én babám 4 és fél hónapos és átfordul a hátáról a hasára de csak az egyik oldalon!meg ha ölben van akkor már ülni szeretne!szerintetek elég ez amit tud a babám ennyi idősen?
2012. nov. 16. 09:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Látod ezt elfelejtettem, ölben a fiam is ülni akar.Szerintem semmi gond a babáddal nem minden baba ugyanúgy fejlődik, függ például a nagyságától is.
2012. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia, az enyém hétfőn lesz 4 hónapos, szintén csak az egyik oldalra szeret hátról hasra fordulni. mindig ülni akar, mindent megfog, szájába vesz.

kedves kérdező, más baba még ilyenkor forogni se forog, ne aggódj, ügyes a babád!

2012. nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor jó megnyugodtam!68 centi és több mint 8 kiló!a védőnő azt mondt6a hogy elég fejlett!4290-el született!
2012. nov. 16. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!