Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan telik 4 hónapos babátok...

Hogyan telik 4 hónapos babátok egy napja? Egy kicsit el van egyedül? Sokat sír?

Figyelt kérdés

Az én lányom egyszerűen ordít, amikor kijövök a szobából, egész nap szórakoztatni kell. :(((

Én rontottam el valamit, hogy ilyen lett?

Ti hogy oldjátok meg?



2012. nov. 10. 14:19
 1/4 Gyönyörűséges ***** válasza:
Nyugi, az én mintababám is ilyen lett 4 hónapos korára, most 5,5 de még mindig vannak ilyen napjain..kicsit javult, de még mindig vannak hisztis napok. Mások szerint semmit nem rontottunk el, egyszerűen csak most kezdik el érteni igazán, hogy ők kik is igazán :) feszegetik a határokat, hogy mit lehet és mit nem. Kemény időszak volt, de mondom, 5 hónapos korára kicsit alábbhagyott... Jelenleg a hordozókendőt próbálom mert nálunk előjött a szeparációs szorongás, így a sétákat most így oldjuk meg. Kérdésedre válaszolva, én annak idején vittem mindenhova magammal a lakásban, folyamatosan beszéltem neki, és ha ez se tetszett neki, akkor irány a babakocsi és mentünk sétálni, ezekben a sétákban fogytam 5 kg-ót :) Hajrá Anyuka és sok sikert.... :)
2012. nov. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az en 4 hosom sincs el egyedül.Ha nem lat mar sir is.Sokat sir sajnos,mondthatni mindig amikor nem alszik,föleg estenkent.Napi ritmusunk sincs meg nagyon,igaz ebben a nagyobb is ludas,mert allandoan felkelti a kicsit olyan hangos.Megoldani ezen nem nagyon tudok mit,majdcsak javul mar a helyzet talan.
2012. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom most 4 éves,de másfél éves koráig teljesen nyugodt baba volt.Evett,aludt,játszott.Az sem volt gond ha betettem a szobájába és otthagytam.Eljátszott egyedül.Másfél éves kora körül próbálkozott először a hisztivel,de hamar leszerelte az apuka.Azóta ha hiszti van,megfogom a kezét bevezetem a szobájába és megmondom neki,hogy ha abbahagyta és hajlandó normálisan viselkedni,akkor jöjjön ki. Általában 5 percet van bent.

Kisfiam most 5 hónapos és ő is eszik,alszik,játszik.Mondjuk ő kéri hogy foglalkozzak vele,de nagyon ritkán.De a napi többszöri játék azért elmaradhatatlan.

Egyébként nem hiszem hogy elrontottál volna valamit is,egyszerűen ilyen a természete.

2012. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia, az én lányom is ilyen, 4 hónapos. Már sokszor a végét járom, wc-re is rohanva megyek ki, de "hisztire" érek vissza. Nehéz ez az időszak.

Kitartást nekünk!:)

2012. nov. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!