Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, vezettek babanaplót?...

Anyukák, vezettek babanaplót? Mi van a könyvben, amit vezettek a kicsiről, vagyis milyen kitölthető részek? Melyiket tartjátok jónak, szépnek és informatívnak, majd egy szép emléknek?

Figyelt kérdés
9 hós a fiam, eddig a gyermekfigyelőt vezettem (brendonban vettem), de talán már olyat kéne, amibe nemcsak az étkezéseit ,a napi időrendjét jegyzem, hanem mást. Pl mikor ült fel,fogak... Tudtok segiteni?köszi előre is!
2009. aug. 14. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van kitöltős is, de abban olyan kérdések, kitöltendő részek vannak, amit nem tartok elég személyesnek, meghittnek. Olyan sablonos. Így már pocakosan vettem egy szép jegyzetfüzetet, és mint egy naplót, első hetektől kezdve vezetem. Nem minden nap, csak ha van időm. Van, hogy eltelik egy két hét is, hogy írok bele valamit. Szóval, felírom a dátumot, és elmesélem, hogy mi történt azóta, amióta utoljára írtam bele :-) Hol voltunk, miket csináltunk, hogyan telnek a mindennapjaink. Szerintem évek múlva ez is nagyon szép emlék lesz, ha nem szebb! :-)
2009. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem még csak 8 hetes a kisfiam, de ezt a Babanaplót fogom vezetni:

[link]


Kapható rózsaszínben is. Szerintem nagyon szép, színes és tartalmas.


A Tartalomjegyzéke:

Baba érkezése

Első napok

Névadás

Családfa

Első ételek

Az éjszaka

Kedvenc holmik

Fürdés, lubickolás

Házon kívül

Első Karácsony

Első nyaralás

Első szülinap

Mérföldkövek

Emlékek

Orvos napló

Emlékezetes események

Várható jövő


És a könyv második fele:

1 éves korig havonta vezethető napló

2009. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát a babanapló végén ott az egy év utáni rész, vagy külön kötet, külön kell megvennem?:)
2009. aug. 14. 21:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocs, kicsit rosszul fogalmaztam... egy kötetes ez a könyv.

A könyv 55 oldalas, a 31. oldalig vannak azok a fejezetek amiket leírtam.

A 32. oldaltól jön havonta a naptár rész 1 éves korig!

2009. aug. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az auschanba vagy a tescoba lehet venni nagyon szép babanaplót.Minden benne van a szüléstől 7 éves korig.Külön oldal a fogacskáknak a keresztelőnek a szülinapoknak és leírhatod az érzéseidet is.Van benne hely kézlenyomatnak,hajtincsnek a születési karszalagnak stb.
2009. aug. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2009. aug. 14. 22:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén úgy csinálom ahogyan az első válaszoló írta.De azért igyekszem minden héten írni valamit,szerintem is jó olvasmány lesz a jövőben!Én is kaptam "gyári"babanaplót,de szerintem is túl sablonos,de azért azt is töltögetem!
2009. aug. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én Gombos Edina babanaplóját vettem meg, nagyon szupi, sok mindent bele lehet írni, egész 18 éves korig, de emellett egy füzetbe születése óta írom, hogy hánykor evett és plusszba ha produkál valami újat akkor azt is beleírom. Pl. hogy hasra fordul.
2009. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!