Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem baj, ha a 2 hetes...

Ugye nem baj, ha a 2 hetes babánk pólyában van mindig?

Figyelt kérdés
Persze ki szoktuk csomagolni hogy tudjon mozogni, de ebben valahogy nagyobb biztonságban érezzük. Illetve mivel szinte egész nap alszik, ezért neki talán jobb is a pólyában, mert a magzati létre emlékeztetheti a szűk hely miatt.
2012. nov. 16. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
amikor alszik, legyen pólyában, egyébként vegyétek ki és így rendben lesz!
2012. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
anno a fiam is eddig volt polyában aztán kinottuk:) persze én is ezt jobbnak találom mint csak ugy szabadon.
2012. nov. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fürdésnél masszírozzátok, tornáztassátok, akkor nem gond.
2012. nov. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze, megy a masszírozás, meg a tornázás.

Azért is van pólyában, mert ha nem alszik, akkor éppen szoptatom - fekve - és így kényelmes neki és nekem is. Jobban rá tudom fordítani a cicimre.

2012. nov. 16. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt pólyánk, a 2. babánkat be kellett csomagolni 77 takaróba, jó szorosan, akkor érezte jól magát. Ha nem tetszik neki, úgyis ordít majd :)
2012. nov. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!