Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos a kis babám és...

11 hónapos a kis babám és nincs el a játékaival 2 percem nincs, hogy rendbe vágjam magam reggel mert már rögtön sír. Mit csináljak, hol rontottam el?

Figyelt kérdés
Gondolom,hogy a nagy szülök,mikor át megyünk mindig kikapkodják a babakocsiból hiába kérem meg őket,hogy ne vegyék ki de hiába.Mit tehetek?Nem kell sok idő csak a napi feladatokat el tudjam látni.
2009. aug. 15. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tudom,nagyon nehéz, de meggyőződésem,hogy van baba,aki nagyin ragaszkodó és csüng rajtunk, van olyan,aki jól eljátszik egyedül is. A fiam sincs nagyon magában, pedig sokszor hagyom,had nyüszögjön, én nem veszem fel. Próbálom terelni a figyelmét. Ha a szobában hagyom, nyüszögve jön utánam. Még csak kúszik,de azt villámgyorsan, most 9,5 hós. Ha mosakodok, hajatmosok, beültetem a fürdőbe, ott molyol addig. Ha porszívózok, öt is körbeszívom. Felmosni akkor szoktam, ha alszik. Mosni, teregetni vele is lehet, a lényeg hogy ott legyen. Kitartás!!
2009. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig vittem magammal, ahová csak lehetett. Ha zuhanyoztam, akkor a fürdőszobában szöszmötölt, ha wc-re mentem, na ebben az egy esetben nem jött velem...:) Ma már nincs menekülés, mindenhová utánam mászik, de szerencsére nem sír, mindig talál valami érdekeset, amit azonnal meg kell vizsgálnia:)

A nagyszülők nálunk is előszeretettel kapkodják föl a mai napig, néha rájuk kell szólnom, hogy tegyék már le, azért sír, mert szeretne mászni...

2009. aug. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!