Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ha 2 eves kisfiam...

Szerintetek ha 2 eves kisfiam szepen el van egyedul, jaccik, lefoglalja magat akkor magabafordulo emberke lesz?

Figyelt kérdés
olyan szarul erzem magam ez miatt h igy elvan h neha ki is hasznalom es akkor csinalom amit akarok
2012. nov. 17. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Jáccik???
2012. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
És ez szaporodik...
2012. nov. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jaaaj kerlek!!ne kezdjetek a helyesirasi kioktatasokkal mert ezen mar kiakadok.ha nem valaszolsz a kerdesmre hadj beekeeen!!
2012. nov. 17. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Hadj??? Nehogy már még Te legyél felháborodva! Írjál ki normálisan egy kérdést és akkor normálisan meg fogjuk válaszolni! Bírom mikor egy ilyen helyesírás után még a kérdező van felháborodva. Ha meg tudod hogy nem jól írtad, miért nem javítottad ki?
2012. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az enyém is elvan, amíg ott szöszölök mellette, bezzeg ha kitetszem a lábam a látóteréből, máris fut utánam. Majd szól, ha veled akar játszani. Ha meg befelé forduló a természete, úgysem tudsz belőle mást faragni, nem?
2012. nov. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Édes istenem én meg az ilyen válaszolóktól vagyok ki aki nem birja ki hogy ne kössenek az emberbe!KITILTANÁM AZ OLDALRÓL AZ ILYENEKET!Kedves kérdező az én fiam is ilyen 4 éves és nincs semmi baja,majd változik!Az oviban is van amikor társaságbam van amikor egyedül játszik!üdv Nikk
2012. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lányom is van hogy 1 másfél órát elvan és elszorakozik nem igényli a társaságom de vna hogy egész nap hiv játszani

nem gon az lenne baj ha állandoan rajtad logna és nem találná fel magát

2012. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak annak a jele,hogy tud koncentrálni!!2 évesen kevés az olyan gyerek,aki eljátszadozik!Miért lenne magába forduló később???Mivel lenne jobb,ha egész nap rajtad lógna és nem tudnál még egy ebédet sem megfőzni? Ne aggódj!!Szerintem nincs semmi baj a kisfiaddal! :)Ezen ne is agyalj! :)
2012. nov. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!