Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hónapos babámnak ma az...

1hónapos babámnak ma az utolsó kakija zöld nyálkás volt! Eddig is nyálkás volt de nem zöld! Mitől lehet? Aggaszt nagyon! A nyálkát már 2szer emlitettem a gyerekorvosnak azt mondta hogy nem gond! én meg azt olvasom mindenhol hogy valami baci! Igaz?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is többször volt már zöld a széklete, de nem volt beteg. Szerintem nyugodj meg nincsen semmi baj.
2012. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és a nyálka?az sem gond?valaki találkozott már ilyennel?
2012. nov. 17. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A lányomnak is sokszor zöld a kakija,azt mondták rá,hogy azért,mert túleszi magát,és,hogy nem tudok vele mit csinálni,nem baj. Viszont,ha nagyon nyálkás,az lehet baci is. Én eltennék egy ilyen pelust és megmutatnám. Mondjuk ez csak akkor kivitelezhető,ha rögtön be is tudod vinni. Legalábbis nekünk ezt kellett csinálni.

Remélem csak túlette magát a babád és nincs semmi baj :)

2012. nov. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!