Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tud kakilni a babám? Mit...

Nem tud kakilni a babám? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2,5 hónapos eddig enm volt gond,mindennap volt széklete.

De most pl. csütörtök este kakilt utoljára, nem nyügős, de húzkodja a lábait, és picit sűrűbben is eszik.


Ez még normálsi hogy ennyi ideig nem sikerül neki??

Mit csináljak?


2012. nov. 18. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem azt tanácsolta a védőnéni,hogy ha 4 napig nincs kaki,akor segítsek rá egy picit hőmérővel...de a 4.-en lett,úgyhogy nem kellett...ne aggódj,kevesebb a kaki,mert megemészti az összes tejcit...enyém is 2,5 hós.

A hőmérőt 1 cm-re max!

Üdv!

2012. nov. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem vártam mikor kicsi volt 4 napig, ha láttam, h fáj már neki, akkor meghőmérőztem, vagy adtam neki espumisan, amitől tudott kakilni. Nem tudom, h anyatejes vagy tápis, de ha anyatejes, akkor lehet te ettél valamit, ami megfogta... Ha tápszeres, akkor lehet, h többet kapott... amúgy ha tápszeres, akkor érdemes venned Novalac IT tápszert és ilyenkor adni neki kaki mentes napon, mert az székletlazító tápszer! Csak ne add minden nap , mert akkor nagyon meghajtja! :)

2012. nov. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok! És DM-ben is van 1 tea, ami megindítja a székletet, nem tudom mi a neve, de érdemes elmenned megkérdezni, mert nekem az is nagyon bevált. (bár én csak 2× használtam, mert utána a Novalacot adtam) Megivott 50ml-t és rá 1-2órával csak úgy kisuhant a kaki! :)
2012. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

TEgnap egy kicsit meghőmérőztem, óvatosan,de semmi eredmény.


Egyébként csütörtök este óta adok neki Infacolt, mert olyan sokat pukizott, lehet az fogta emg a hasát???Az első babánál nem tapasztaltam ilyesmit

2012. nov. 18. 13:21
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok!


Tuti nem az infacol fogta meg! Szerintem vagy espumisant adj neki, vagy teát... Ha nem félsz, akkor adj neki nagyon kevés barack levet! Az tuti meghajtja majd! Jah és ha van otthon kamilla teád, akkor 100ml vízbe tegyél 1 filtert, de csak épp, h megszínezze és itasd meg vele... Persze nem kell megigya egyszerre, de igyon belőle sokat! :) Az is tuti meghozza az eredményt! Csak a kamilla teát nem szabad rendszeresen, ha jól tudom! Még sokan cukrot is szoktak bele tenni, mert a cukor is hajt! Én mondjuk azt sose adtam, és most sem adtam még neki (8,5hós) De ha nem óckodsz tőle, akkor a kamilla teába azt is tehetsz 1 keveset!

2012. nov. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!