Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség vagy biztatás kellene...

Segítség vagy biztatás kellene,3 napja folyamatosan sír az 5 hetes babám? Egész nap cicizne, csak mellettem alszik el és ha moccanok már ordít is.

Figyelt kérdés
Vagy ha cicin alszik el és megmozdítom akkor is.Tegnap adtam neki 100ml tejet evés után és akkor is ezt csinálta.Napi 6-8 kakispelus van.láza nincs.A hasa nem fáj, kap cseppet meg nem is húzza fel a lábát sírás közben.Már nem bírom idegileg, szegényre már rá is kiabáltam, végkimerülés határán vagyok. Éhes vagyok ,még enni sem tudtam.
2012. nov. 19. 12:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nagyon örülök, hogy tudtam segíteni:)

Minden jót!

2012. nov. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Moncsycsy ***** válasza:
na nálunk ugyanez a helyzet. mi 4 hetesen kezdtük szerdán 7 hetes lesz és a múlthéten derült ki h nincs elég tejem. este már pótlást kap de képes megenni anyatejből 250 g is. próbáld meg te is h fejd le és nézd meg h elég e neki. mi kipróbáltuk a csörgőt is az is bevált néha. ha nem az a gond h éhes próbáld meg cumira szoktatni,bár nekünk ez sem vált be. eszik rendesen vagy csak "nyammogja"? nálunk ez is gond volt.védőnő tanácsára ilyenkor hagytam sírni ha nem evett eleget és utána rendesen evett. van hogy a hordozóban szeret ücsörögni és nézelődni. az is lehet h igényli a több friss levegőt, nálunk ez is bevált. legyél nagyon türelmes lehet h az idő miatt ilyen egy idő után vissza áll mi már kezdünk visszaállni a régi kerékvágásba.
2012. nov. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ezt hívják úgy, hogy növekedési ugrás. Általában 6 hetesen van a következő, de az én fiam is már 5 hetesen elkezdte. 1,5-2 óránként kérte a cicit. Evés-büfi-kicsi alvás (20 perc) és megint kezdődött elölről. Kikészültem teljesen, 1-1,5 hét múlva visszaállt a 2,5-3 órás evésre.
2012. nov. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!