Miért sír fel?

Figyelt kérdés
Eddig egész jòk voltak az éjszakàk...de mostanàban valami katasztròfa.eddig kb egyszer kelt a lànyom.ujabban viszont van hogy ötször is felsír keservesen.jöhet a foga?már én is nagyon fàradt vagyok.mit tegyek? 7hònapos. Màr alig birom...
2012. nov. 20. 06:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a fogzás, vagy mozgásfejlődés... Nálunk ugyanez a helyzet, két hónapon át egyszer sem keltünk éjszaka, most meg 2-3 hete többször is. Elalvás után nem sokkal felsír a kisfiam, van, hogy éjfél körül is, és újabban 5 óra körül fel is kel, nem alszik vissza. Eddig 7-ig mukkanás nélkül aludt.

Most tanult meg hátról hasra fordulni, és jön a felső metszőfoga.

Nekünk a Dentinox használ, néha Nurofent is adok, ha nagyon sír.

Szintén 7 hónapos.

2012. nov. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fogzás, mozgásfejlődés, szeparációs szorongás...vagy ezek mind együtt. Nehéz időszak:(.

Hogyan alszotok?

2012. nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy hogyan alszunk? ő a kis ágyban mi meg mellette a nagy ágyon :) egy karnyújtásnyira van a kiságya tőlem
2012. nov. 20. 12:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Így értettem:). Ezt gondoltam javasolni, ha esetleg külön szobában aludnátok:).

Így viszont csak annyit tudok mondani, hogy elmúlikelmúlikelmúli... Napközben alszol vele? Hátha jót tenne:).

2012. nov. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem birok vele aludni nappal, mert akkor főzök, takarítok, pakolászok.
2012. nov. 20. 14:22
 6/6 anonim ***** válasza:

Erre van egy megoldásom, én így csináltam, és sokan mások is:

házimunka a babával együtt. Ha nem tett- vett körülöttem a szőnyegen, habtapin, akkor irány a hátam kendőben vagy mei taiban és csináltam így a dolgomat. Én "sajnáltam" az alvásidőt házimunkára "pazarolni" pihenés, olvasás helyett, így megoldottuk. Ő sem unatkozott, sírdogált, és én is megcsináltam mindent.

2012. nov. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!