Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenre szüksége van a babának...

Ilyenre szüksége van a babának, vagy felesleges kellék? Ha szükséges mennyi idős kortól?

Figyelt kérdés

Nem akarok semmi felesleges dolgot vásárolni, amire valójában semmi szükség, vagy akár "praktikusabban is megoldható".

Ilyen nyuszis fogápoló, fogtisztító szükséges e (mikortól): [link] , vagy simán helyettesíthető ezzel a bébi hajkefe és fésű közti kefével is?: [link]

Szerintetek ez az utóbbi készlet amúgy jó 3100 Ft-ért?


2012. nov. 20. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:

nem tudom mennyi idős a babád

mi most 13 hónapos és még gézlapos fogkrémes mókát tolunk mert mást nem visel el

2012. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Most várom a negyedik babánkat, tehát van tapasztalat!:)

Az elsővel bőven rá fogsz érni, majd két éves kortól, előbb úgy sem használnátok, ha most vennéd meg addig meg elkeveredne, a pici babának egy ilyen kis hajkefe kell, illetve egy bébi olló, a többi felesleges, sosem használnád, tehát ez az utóbbi csomag úgy ahogy van így ebben az állapotban felesleges! :)

2012. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi fogkefét onnantól használunk, hogy kibújtak az első fogacskák. Lehet venni ilyen gumi sörtéjü kefét is, az még az ínyét dörzsölgetni jó lehet fogzásnál, de sima rágóka ugyanolyan jó szerintem. A hajkefe mellett fogkefe van?
2012. nov. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

December végére vagy január elejére várjuk az első babánkat. Kiírás szerint december vége, de hát ezt úgy is ő dönti el mikor lesz a nagy nap. :)

Amúgy igen, én fogkefének néztem a hajkefe és fésű köztit. 2. válaszoló, akkor azt mondod, hogy egy ilyen biztonsági körömvágóolló és bébi hajkefe kivételével az összes többi felesleges? Jó tudni...

Köszi mindenkinek!

2012. nov. 20. 11:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Amit elsőként linkeltél,nekünk olyan volt,de csak a gumi sörtés fogkefét használtuk,4hónapos volt a lányom mikor kibújt az alsó 2 foga és onnantól azzal mostam neki és Nenedent fogkrémet tettem rá.Most 15hónapos és kb.2 hónapja vettem neki puha sörtéjű gyerek fogkefét és most már azzal mossuk a fogát (14foga van már).


Van neki hajkefe is de sokat még nem kellett használni,mivel mostanában kezd igazából hajasodni.

Biztonsági körömolló is van.

2012. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Semmi értelme.

Az Én babám nagy hajjal született de kefét sosem használtuk.Selyem baba haj.

Biztonsági köröm csipkedő helyet simát használtunk, amit mi is. Alkohollal letöröltem és kész.

Fogkefe hasznos volt ,de sima bébi rossmanos 300 Ft ért ,fogzásnál is szerette ha dörzsölgetem.

Tehát 10-edéből meg lehet oldani.

2012. nov. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha még nincs baba, hanem "csak" terhes vagy nehogy megvedd a szettet 3000-ért! A felét nem fogod használni.

Én vettem biztonsági körömollót (szintén még terhesen), egyszer sem használtam, mert azzal nem bírom levágni a baba körmét.

Puhasörtéjű kefét az elmúlt 2 hétben kezdtem el használni, most 10 hónapos a baba, most kezd a szemébe lógni, a rendes műanyag fésű szerintem 2-3 éves kora körül fog kelleni amikor már szép dús haja lesz és nem rángatja a fejét a baba.

Szóval ahogy az egyik válaszoló írta, csak egy puhasörtéjű hajkefét vegyél és egy babafogkefét. Legjobb az ujjra húzható szilikon fogkefe az elején.

[link]

2012. nov. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van: [link] A fogkefét még nem használtuk, a másik 2 nagyon jó.

Egy hajkefe és egy olló ami kell.

2012. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Láttam ezt a készletet a minap az auchanban 2500-ért. Párom akarta megvenni:) Lebeszéltem róla,bár a fiam nagy hajjal született,Van egy babakefénk (egyébként,ha nincs is haja a babának,akkor is jó átfésülni a buksiját,mert ha koszmós vagy hámlik hamarabb letisztul).Sima fésüre nincs egyenlőre szükség.Fogkefére jó ideig szintén nincs.Olló: tök felesleges biztonsági,egy sima körömolló tökéletes,akár a tied is,előtte alkohollal áttörlöd (azt úgy is kell venned a köldökápoláshoz).Az a narancssárga nem tudom mi....:)Üdv:3 gyerekes anyuka
2012. nov. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!