Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell INNIA naponta...

Mennyit kell INNIA naponta egy 10 hónaposnak?

Figyelt kérdés

Főzelékeket, gyümölcsöket eszik. Ivásban sajnos elég válogatós, csak a drága bolti gyümölcsleveket és teákat (Szentkirály, Hipp) issza meg. Már nem szopik egyáltalán.

Naponta mennyit kell innia? Milyen időközönként, mikor itassam? Azon kívül, hogy amikor szomjasnak látszik. Étkezés előtt, után, között, vagy mikor?



2012. nov. 20. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én étkezés után szoktam megkínálni, illetve mivel most már nagyon mocorog, mászik, és kimelegszik, ezért napközben is meg-megkínálom. Bár akkor csak pár kortyot iszik. Alvás előtt is szokott inni. Szerintem nincs konkrét mennyiség meghatározva. Ráadásul, ami ízlik neki, abból nem ismer határt. A gyümölcslevet hígítva adom.
2012. nov. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az jött be, hogy szem előtt hagyom az üvegét, és akkor ha szomjas, megkeresi, és kiszolgálja magát. (elég régóta tud már egyedül inni) Amíg én kínálgattam, addig alig ivott pár kortyot. Így viszont 3 dl gyümölcsteát megiszik egy nap. Enyém szopik is még, de nem nagy mennyiséget.
2012. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10 hónapos kisfiam 6 hónapig kizárólag szopott,csak vizet kapott a kánikulába kávéspohárból,ezt fogadja el a mai napig pedig már nem szopik és csak a vizet issza meg naponta kb. 2dl fogy el, sűrűn kínálom neki mert kimelegszik a játékba meg ébredés után is szívesen iszik.
2012. nov. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!