Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes mami vagyok. Az...

18 hetes mami vagyok. Az lehet, hogy azért akkora a hasam mint egy 7 hónaposnak, mert naponta eszem az Elevitet?

Figyelt kérdés
2007. dec. 18. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem az Elevit miatt.

Mindenki pocakja más és más.

2007. dec. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem, semmi köze hozzá. Így igaz, mindenki hasa más és más, mint ahogy mindenkinek más-más tünetegyüttesei vannak, sőt ez egyénen belül is változik terhességenként. Függ az alkatodtól,hogy milyen magas vagy, mennyi túlsúlyod van, illetve van-e mindennap széklet. Ilyenkor lelassul a bélműködés, hogy több tápanyag szívódjon fel, ha csak naponta 3szor eszel is több kaja van benned mint korábban. Függ attól is, hogy mit örököltél (milyen típus vagy).Ez olyan mint a cici növekedés, van akinek épp csak megduzzad, van aki pedig már a 12. hétre 3 méretet nőtt, és mindekettő normális.

Ha az uh-n a baba mérete rendben, akkor nincs miért aggódnod.

2007. dec. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod, hogy másnak milyen hét hónaposan a hasa? Annyira változó! Kinek így nő, kinek úgy! Van aki héthónapsan "bálna" :), van akinek kisebb a pocakja, nem jó általánosítani. Alkati kérdés is! Ha az ultrahangon mindent rendben találtak akkor nincs okod aggódni :)

Amúgy vannak akik azt mondták az Elevittől többet híztak, mint a Béres Gravidától, nem tudom, hogy ennek lehet-e esetleg köze hozzá. Én Gravidát szedek, azt ajánlotta az orvosom :)

2007. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!