Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bűntudat gyötör mert úgy...

Bűntudat gyötör mert úgy érzem nem foglalkozom a babámmal?

Figyelt kérdés

6 napos a kisfiam..

eszik alszik, mondhatom jó baba

de nem akarom elkapatni, persze felveszem puszilgatom stb..de egyébként ott van a kiságyában vagy a mi ágyunkon.nézelődik szépen csendben. én is beszélek hozzá elvagyunk,de amúgy ha nem alszik a nap többi részében csak fekszik az ágyban és nézelődik. én meg teszem a dolgom ..


végül is még csak 6 napos!

többet kellene vele törődnöm?

vagy jó így ez neki?

nem sírós baba, jól van úgy látom, de nekem bűntudatom van hogy talán nem foglalkozok vele eleget?????



2012. nov. 20. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:

6 napos?


Még alig vagytok otthon :)


pihenj,örülj hogy hagy kicsit regenerálódni

2012. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jégtánc ***** válasza:
81%
Na most nyugodj meg:))) Mit szeretnél vele csinálni?:)) Bolondokat beszélsz.Ha elvan,miért kellene "zaklatni" . Mostanában nem nagyon fog mást csinálni:)) Pihenj,pihenj,pihenj...:)
2012. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

azt mondják akkor van csendben a baba ha

jól érzi magát.

evett, tiszta a pelus,..

2012. nov. 20. 16:03
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem örülj neki, hogy ilyen jól elvan egyedül is!! :)


Nem kell vele többet foglalkozni ha ő nem igényli, ha pedig igényli majd azt a tudtodra fogja adni jól hallhatóan. :)


Csináld csak a dolgod ameddig tudod, mert nem biztos, hogy mindig ilyen jól fog szórakozni egyedül.

2012. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

tényleg nem zavar semmi más

csak ez, hogy akár 1 órát is elpihen az ágyon minden mukkanás nélkül.

igaz ha baja volna sírna.. :)

2012. nov. 20. 16:06
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Az én fiam 5 hónapos elmúlt és tök jókat játszik magában. Persze én is játszok vele, puszilgatom, stb., de nem erőltetem rá magam. Nem minden baba igényli a 24 órás szórakoztatást. A Tiéd még nagyon pici, örülj neki, hogy ilyen nyugis.
2012. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi akkor megnyugodtam kicsit.

tudom hogy eljön az idő amikor még visszasírom hogy ilyen kis nyugis :)

2012. nov. 20. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
6 naposan az enyém is még csak evett meg aludt, na de utána...6 hónapos koráig üvöltött megállás nélkül!
2012. nov. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Egy újszülött még nem nagyon tud mit csinálni az evésen/alváson, néha egy kis nézelődésen kívül, tehát most még nem nagyon kell vele többet foglalkoznod, ha nem sír. Később ez majd változni fog :)

De attól ne félj, hogy "elkapatod", egy babát 6 hónapos kora előtt nem igen tudsz elkényeztetni.

Szóval ha sír, mindenképpen vedd fel. Akkor is, ha nem éhes, nem fázik, nem fáj semmije, tiszta a pelenkája stb. Egy babának a testközelség pont ugyanolyan fontos igénye, mint az evés vagy az alvás.

2012. nov. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!