Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet gond 3 honapos babammal?...

Bogarszemu kérdése:

Lehet gond 3 honapos babammal? Feher, darabos valadek az orraban, amit kitakaritok, de sajnos csak kezi orrszivonk van, ami a 'hatso' valadekot nem szivja ki. Szegenykem nehezen szuszog emiatt neha olyan mintha horkolna. Lehetnek sz6vodmenyei?

Figyelt kérdés
orvos nem latta, de beszeltem vele, szerinte a szaraz levego a gond, mas panasza nincs is. Felek, nehogy egyszer tenyleg ne kapjon levegot.. Mit tegyek?
2012. nov. 13. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi a váladék? Több, mint amennyi szokott lenni "normálisan" is?

Mert az a kérdés, hogy tényleg a váladék miatt szuszog-e, vagy csak úgy. Ebben a korban még sokszor szuszognak, szörcsögnek minden különösebb ok nélkül, mert ilyenkor még nagyon szűkek az orrjáratok.

Ha viszont meg van fázva, és tényleg nehezen kap levegőt a váladék miatt, akkor rendesen le kell szívni, és erre sajnos nem elég a kézi, de az elemes se, az ilyen trutymót sajnos csak a porszívós szedi ki rendesen.

2012. nov. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem kap az orrán levegőt, akkor elkezd sírni, és akkor a száján veszi a levegőt. A gondot az jelenti, ha nem tudod megoldani a problémát...

Szerintem ruházz be egy porszívós orrszívóra meg tengervizes orrsprayre...

2012. nov. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A porszívós orrszívóra szavazok én is. Nem kell félni tőle, ijesztőnek tűnik, de nem fájdalmas (tudom, mert kipróbáltam :-) ).
2012. nov. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!