Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik lehetnek ezek a pöttyök?

Mik lehetnek ezek a pöttyök?

Figyelt kérdés

Januárban lesz 3 éves a kislányom.Nyár óta vannak a fenekén pattanás szerű kiütések.Gyerekorvos szerint ekcéma, de nem úgy néz ki.Pelenkát már csak éjszaka használunk.Ma felmerült, vagyis a gyerekorvosnak fordult meg a fejében,hogy esetleg tejallergia lehet.két hétig nem ihat tejt, és nem ehet semmi tejterméket.Írt fel neki az orvos HA-s tápszert , azt viszont nem issza meg, pedig raktam bele neki kakaót is , de úgy sem kell neki.

Akinek van valami ötlete írjon!

Ha szteroidos krémmel bekenjük 2-3 nap alatt eltűnik, aztán megint kijön. De nem szeretném folyton szteroiddal kenegetni. viszont ő kéri , hogy kenjük be, mert viszket neki.


2012. nov. 20. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szemölcs van a kis popsiján? Az én fiamnak is volt ott szemölcse. Érdemes lenne bőrgyógyászhoz elvinni.
2012. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
látatlanban nehéz lesz!
2012. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
esetleg le tudod fotózni?
2012. nov. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne bőrgyógyászhoz vinni. Az én kislányomnak is sokszor pöttyös amúgy a feneke, sajnos ő ekcémás is =( , még pelenkás. Frezyderm babakrémet használok rá, ami szépen eltünteti, de nem tudom, hogy nektek jó lenne-e az...
2012. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!