Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hetes babám popsiján apró...

3hetes babám popsiján apró piros pöttyök jöttek ki! mitől lehet? Lehet pelenka kiütés?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges, vagy pedig még meleg kiütés a befülledés miatt.

Amennyire lehet sokat szellőztesd a popsiját, és vizes textilpelenkával töröld ki a popsiját, ne törlőkendőkkel.

Mielőbbi gyógyulást a Babónak!

2012. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt ilyen problémánk, mert én is nedves törlőkendőt használok, de én utána mindig megtörlöm egy zsebkendővel is a popsiját és azóta semmi problémánk nincs, sőt még popsikrém sem kell a fenekére, mert nem is pirosodik. Próbáld ki hátha neked is beválik.
2012. nov. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!
2012. nov. 10. 18:45
 4/6 anonim ***** válasza:
A pelenka alatt könnyen irritálódhat a baba bőre a széklettől, vizelettől. Még nem elég fejlett az immunrendszerük. Szerintem érdemes szellőztetni fürdés után a bemelegített szobában, és próbáld ki a Neogranormon kenőcsöt. Ha attól elmúlik, pelenkakiütés volt.
2012. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia!nekünk is volt,mikor hazajöttünk a korházból már akkor is és utána csak rosszabb lett, és mint kiderült gombás lett.kenhettem én rá bmit és szellőztetni se volt egyszerű(izgett mozgott).viszont írt fel az orvos keverős kencét és canestent mondta még mellé,már aznap enyhülni kezdett.azóta is néha kijön,de ezek beválnak mindig
2012. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet pelenkakikütés.Én is azt tanácsolom, hogy langyos vizes pelenkával mosd le a popsiját és kend be Neogranormon kenőccsel.
2012. nov. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!