Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális hogy babámnak az...

Vivko7 kérdése:

Az normális hogy babámnak az egyik alsó szélső metszőfoga negyedig kint van, a másik meg már készülődik kibújni?

Figyelt kérdés

Kisfiam alsó metszőfogai 5,5 hónaposan bújtak ki kb 1 hét különbséggel, a felsőknél még semmi, most 7,5 hónapos a babám és negyedig kibújt az alsó szélső metszőfoga,és szerintem nemsokára a párja.

Valaki tapasztalt hasonlót??

Neten mindenhol mást írnak! valahol 10 hótól vagy 1 éves kortól... Valaki tud némi infót adni?? Köszönöm


2012. nov. 20. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdésed.Miért ne volna normális?

Nem minden gyereknél egyforma sorrendben és rendszerességgel jönnek elő a fogacskák.

Nekünk abszolút randomra jönnek a fogak.Most lesz 10 hónapos és 7 hónapos koráig egy darab nem volt neki.Aztán 1,5 hónap alatt kibújt 4,most pedig nem rég jött az 5.

Tehát teljesen normális.

2012. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor rendben van :) nem is igazán lehet hinni abban amit a ,,nagy könyvek'' megírnak a babákról. köszönöm
2012. nov. 20. 22:47
 3/8 anonim ***** válasza:
metszőfogak jönnek ki szinte mindig először :) A szemfogakkal keverheted, amik tényleg később érkeznek, van h 1 éves kor után. Azt mondják, mivel ezek a legerősebb fogacskák, ezek bújnak ki a legnehezebben, a legnagyobb fájdalommal. Amúgy pedig igen, jöhetnek folyamatosan is a fogacskák, az én kicsimnek is úgy jön, h felső metszőfog félig kint van, de már jön mellett a következő. Ált. párosával jönnek ki, de ez sem "aranyszabály"
2012. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod !!! :)
2012. nov. 20. 22:48
 5/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Hát mi erősen rácáfoltunk mindenre amit az okosok írnak.Kijött először az alsó;majd következett a felső metszőfoga.Ahogy ez megtörtént elkezdte csikorgatni!Valami fantasztikus volt :/ !Aztán jött az alsó párja,de vele szinte egy időben a felső metsző.Majd az egyik,és másik szemfog.Ennyit a sorrendről! :)
2012. nov. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D az igen :) sokat nyűglődött vele? vagy aludt éjjel rendesen?
2012. nov. 20. 22:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nem aludta túl magát senki a családban. :) Sokat kínlódott szegény,meg vele együtt mindenki. :( Alapból elég nyűgös baba,aztán még ezt is felül tudta múlni.
2012. nov. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom most másfél éves 12 foga van, és úgy 1 évesen kezdtek csak el neki jönni. ^^ A nagykövet szinte mindenben cáfolni szokta így ebben is, mert a várt sorrendhez, időhöz képest tökéletesen össze-vissza jönnek a fogai. Kezdett az alsó kettővel, aztán a felső kettővel, ez még elvileg így is lenne, aztán alul felül a középsők melletti 1-1, majd a négy hátsó rágó, most jön a másik 1-1 alul felül a középsők mellett.
2012. nov. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!