Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell lefagyasztani az...

Hogyan kell lefagyasztani az anyatejet és mibe?

Figyelt kérdés

És kb mennyi ideig lehet a fagyasztóban, rosszabb időkre?

És hogy kell kiolvasztani?


2009. aug. 16. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én gyógyszertárba vettem kimondottan a tej fagyasztásához steril zacsit, nem olcsó, de én nem akartam kisérletezni, hogy kimosok ezt-azt nehogy megromoljon. 180 ml-es a zacsi én tele töltöttem és úgy fagyasztottam le. Fagyóládába 6 hónapig tárolhatod. Én kivettem este és a hűtőbe tettem így olvadt ki reggelre, de szobahőmérsékleten is olvaszthatod, vagy cümisüvegmelegítőbe. De úgy is hogy teszel főni vizet lábasba és simán beleállítod.
2009. aug. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Medela tejtároló zacskóba fejtem, és fagyasztottam le. Ez sem olcsó sajnos, de mivel hosszabbtávra tettem el csak pár adagot, igy nem gond, de aki nap mint nap felhasználja, annak praktikusabb valami újra használható pohárba (pl. Avent) fejni, és azt eltenni. A többit már előttem leirták :)
2009. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az olcsóbbik megoldás:gyógyszertárban lehet kapni dobozokat amikbe a krémeket is keverik van 50,100ml is!Azokat kifőzöd és ugyanolyan jó mint a drága zacsi!Még egy ötlet berakod kis dobozba(Avent)annyi időre berakod a fagyasztóba míg meg fagy kiveszed zacsiba rakod és mehet a fagyasztó ládába!Nálunk nem lett semmi baja fél évig tárolhatod!
2009. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. aug. 16. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!