Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babátok mennyit...

1 hónapos babátok mennyit alszik nappal és mennyit van fent?

Figyelt kérdés

Az én fiam szinte végig alussza a nappalt...1-2 órát van fent délelőtt.

Mit tudok csinálni hogy többet legyen fent?



2012. nov. 21. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit sem csinálnod,annyit van ébren amennyit tud,az 1-2 óra teljesen jó. Minden baba más,neki nagyobb szüksége van az alvásra. Az én lányom mondjuk simán ébren volt egyhuzamban 4 órát,nem tudtam elaltatni sehogy,pedig már a végén sírt,annyira fáradt volt. Még mindig keveset alszik,van,hogy 6-7 órát is ébren van,kínszenvedés már 2-3 óra után az egész. Most két hónapos. De egyébként a legtöbb baba nézelődik egy.másfél órát,és alszik tovább =)
2012. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

akkor nem "baj2 hogy szinte semmit sincs fent nappal?

Mert éjjel van hogy felkel enni és nem alszik vissza 2-3 órán keresztül..

nem lehet hogy azért mert a nappalt végig alussza?

De nem tudom hogy tartsam ébren..

2012. nov. 21. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaa,hogy éjszaka meg ébren van. Hát igen tudom az nehéz lehet,nálunk is volt ilyen,hogy éjszaka nem aludt vissza sokáig,azt hittem összeesek. Akkor esetleg próbáld az érdeklődését fent tartani valami színes játékkal,vagy nézelődjetek a lakás különböző pontjaiban. Próbáltam keresni a neten valami okosat,demost nem találtam. Múltkor olvastam,hogy a két hónapos babánál írta,hogy már másfél órát is nézelődik,vagy nem alussza át a két etetés közti időt. Szóval szerintem semmi baj nincs a babáddal :)
2012. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!