Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az espumisan kihajtja a szeleket?

Az espumisan kihajtja a szeleket?

Figyelt kérdés
3hetes babánk nagyon szenved. Állandóan nyög és erőlködik, de nem jön a puki. Próbáltunk gyógyszertári kutyulékot, mecsek teát, masszázst, hasrafordítást, de nem segít. Csak anyatejet kap, odafigyelek, hogy mit eszek. Espumisan az utolsó előtti lehetőség(még ott van az Infacol)
2012. nov. 22. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Kihajtja bizony. Mi is használjuk 2-3 hetes kora óta. Sokat segít, nincs felpuffadva a kis pocija, és büfizni is könnyebben tud tőle.
2012. nov. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy üveggel használtunk,mert utána már nem puffadt,és nem kínozta a hasfájás.Nekünk bevált.:)
2012. nov. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elméletileg igen,arra van. Viszont nagyon sok babánál nem használ; sem az Infacol.Mi kettesével vettük az Espumisant és gyakorlatilag semmi értelme nem volt,ugyan úgy szenvedett a kisfiúnk.

Én a Colief-et vagy Biogaia cseppet ajánlanám.Ezek nagyon jók!!!És kímélőbbek is a pici pocaknak,mert nem kell minden szopi előtt adni,elég napjában 1x a megfelelő csepp mennyiséget.

Aztán mi még csodát vártunk az Angol víztől is....sugárban hányta ki a gyerek.

Nekünk csak ezek váltak be!Igaz nem olcsóak,de ha kiszámolod,hogy mennyit költenél Espumisanra egy hónapban,bőven megéri.

2012. nov. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jajj de jó, köszi. Remélem nekünk is segíteni fog.
2012. nov. 22. 10:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi próbáltuk,nem segített. A biogaiat is megvettem 4e forintért,az sem használt. Egy hónapig adtam neki,egyik nap ezt,másik nap azt,vettem meggymagpárnát,pocakra krémet,ami melegíti,stb. Nekünk mondjuk a kakával is gondjaink voltak.. Egyik nap nem adtam neki semmit,gondoltam meglátjuk mi lesz. Este egy hatalmas rotty,még a háta közepe is... Utána nagyon sok puki,azóta nincs ezzel gond.
2012. nov. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekünk nem, csak az édeskömény tea. A DM-es, sima, cukor nélküli verzió. A szorulást is megoldotta. Minden babánál más válik be.
2012. nov. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az Infacol valamivel jobban bevált, mint az Espumisan.
2012. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát, egy ellenpélda. Szintén a bántó szelek ellen vettünk egy dobozzal. Na, attól lett csak igazán egy egész délutános ordítás, semmivel sem tudtam segíteni. Aztán valahol olvastam, hogy a sok apró buborékból nagyot csinál az Espumisan. Az okozta a fájdalmat...


A legjobb megoldás a szélcső. Nálunk az vált be, szabad füllel hallottuk, irtó hangos volt, ahogyan jöttek-jöttek ki belőle a szelek... Persze egyúttal székelési ingert is kelt, de szerintem ez a leghatásosabb és legjobb. Nem kellett szerencsére sokáig használni, nem is szokik hozzá.

2012. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!