Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ágynemű az ujszülöttnek?

Ágynemű az ujszülöttnek?

Figyelt kérdés
Miért mondja azt mindenki hogy 2 garnitura ágynemű kell a kicsinek,mikor a párnát csak később használjuk és ameddig kimosom a kispaplant,addig be tudom takarni egy rendes kis pléddel is,nem?Vagy kell a két garnitura mindenféleképpen?
2012. nov. 22. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom hogy legyen váltás. De meg lehet oldani egy pléddel is amíg szárad a takarója.
2012. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A váltás miatt kell kettő. De a pléd is megteszi váltónak.
2012. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem meg elég 2 pléd, nem kell a takaró/párna szett!


Annyira merevek a baba takarók, a babán megállt, nem lehetett ráhajlítani. A paplan színe kikopott, kicsi lett, mire 2 évesen használta volna szett ként együtt, na meg 3 hónapos koráig takrtam csak vele, mert utánna kifurult alóla, éjjel kitakarózott, jött a hálózsák.

Nekünk nagyon felesleges volt, most a második babámnak nem veszel, csak 2 szèp könnyű puha plédet.

2012. nov. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem sokáig nem is volt semmilyen ágynemű,mert hálózsákba aludt.lepedőből volt több darab
2012. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megvettem minden hülyeséget, többek között az ágynemű szettet. Szerintem soha nem fogjuk használni. Valóban nagyon merev a takaró.

Nekünk a hálózsák vált be. Plédből érdemes 2-3 db-ot venni, mert kell nappal, sétához, amikor hidegebb van a babakocsiba alulra is teszek.

2012. nov. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt a gond, egyetlen egyszer akartuk használni, de merev és eláll a baba testétől, semmit nem ér. Kis pléddel takarózik azóta is, és tökéletes...

Fölösleges a méregdrága ágyneműgarnitúra!

2012. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk jó a takaró,semmi baj a merevséggel. De van még van 4 pokroca,különböző vastagságúak. Szerintem is felesleges 2 garnitúra.
2012. nov. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk egy tök jó kis takarót meg hozzá plédet.

Párnát úgyse használ minek neki 2 az ágyneműből. Én egyébként varrattam rá huzatot abból tényleg 2-őt azt gondoltam cserélgetni.

de ha a takarót is mosom feljebb veszem a fűtést és pléddel takarom be.

27 hkm

2012. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
teljesen felesleges a párna és a takaró sztem.plédből viszont kell több.hálózsákot használni sztem sokkal biztonságosabb,mikor még én is használtam takarót,reggel alóla szedtem ki a gyereket,bekúszott alá.azóta soha többet takaró!
2012. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem kell egy sem. Párnát nem használ, arra elég egy textilpelus, paplan helyett jó a pléd is, de lehet, hogy nem viseli a takargatást, akkor úgyis hálózsák kell.
2012. nov. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!