Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki használt játszószőnyeget...

Ki használt játszószőnyeget tornázóval?

Figyelt kérdés
Karácsonyra maradandó és hasznos ajándékot szeretnénk venni. Milyenfajta és mennyire kihasználható, jó, fejlesztő játszószőnyeget használtatok?Tapasztalatok???

2012. nov. 22. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Én csak jókat hallottam róla,ismerős babák imádták.Na beruháztunk rá,aztán a kisfiam nagy ívben ...

Nekünk nem jött be, de ettől függetlenül szerintem érdemes.

Lényeg,hogy élénk színű legyen (ne ilyen pasztell),ha vannak rajta magán a szőnyegen fejlesztő dolgok,az nagyon hasznos(tükröcske,sípol-zörög-csörög bigyó,stb.)és a játékíven is olyan figurák,színesek legyenek,amik felkeltik a baba figyelmét.

2012. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gabszem ***** válasza:
Pontosan nem vágom mi az a tornázó, nekünk olyan játszószőnyegünk van ami felett van egy kis híd amin csüngtek játékok. Nálunk nagyon bevált. Volt hogy egész nap elvolt rajta a baba 2-3 hós korában. Én is akasztgattam rá játékokat, labdát. Variáltam és nagyon jól elvolt vele.
2012. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Meddig használtátok?Milyen fajta volt?

A tornázó az a 2 rúd.

2012. nov. 22. 15:45
 4/7 A kérdező kommentje:

Érdemes venni átalakíthatót?Little tikes tornázó

[link]

2012. nov. 22. 15:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk van játszószőnyegünk és babatornázónk is, mind a kettőt nagyon szereti a kisfiam. A tornázót úgy örököltük barátoktól, magamtól lehet, hogy nem vettem volna meg, mert azért elég drága mind a kettő.
2012. nov. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt mindkettő, a játszószőnyeg is hidas volt, dzsungeles, csörgő-zörgő meg csipogós lelógó állatokkal, a szőnyeg részén is rávarrt pillangók, meg az elefánt fülét lehetett lapozni, meg tükrös része is volt, kisfiam a kisveknis korszakában órákat elvolt alatta, szerette nagyon, az állatokkal azután is játszott, mikor már ült és mászott, nemrég adtam el, ő most 14 hónapos. A tornáztató még megvan a mamánál, de már csak felborigatja, meg tologatná jobbra-balra, de kicsinek azt is szerette. Nálunk nem volt nagy beruházás, az egyiket kaptuk, a másikat használtan vettük egy bababoltba. Szerintem 3-4 hónap alatt nem lehet széthasználni ezeket és a szőnyeg általában mosható is.
2012. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az őszinte hozzászólásokat!
2012. nov. 23. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!