Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik etetőszéket vegyem...

Melyik etetőszéket vegyem meg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Árban nagyjából mind ugyanannyi, kb ugyanannyit is tudnak. Ha valaki használta, ismeri valamelyiket, légy szí' segítsen! Köszi

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Itt már tényleg csak, azt nézzem melyik tetszik?


2012. nov. 22. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a 2 és a 4-es közül választanák.
2012. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem ismerem ezeket, nekünk Chicco happy smack van, használtan volt 7000Ft, viszont leírom a tapasztalatomat etetőszékkel kapcsolatban.

Amíg csuklott összevissza, az autós hordozóban etettem, onnantól h tudott valamennyire ülni, kicsit döntve a chiccoban evett (1 döntési magasság bőven elég volt),tálca jó ha odahúzható, biztonsági öv jó dolog, ha ficánkolós baba lesz, jó ha a tálcának van pereme, külön jó lehet ha van benne pohártartó és kb ennyi ami szükséges. A huzat legyen tisztítható, de jó ideje nekünk már huzat sincs rajta, csak maga a műanyag szék, igaz, majdnem kétéves.

Szóval gyakorlat alapján teljesen fölösleges 20.000Ft-ot kiadni erre, én nem gurítottam, nem kellettek csúszásgáltó gumitalpak, sem semmi flanc. Remélem más is ír neked tapasztalatot h a gyakorlatban mire is van szükség, mert a kihasználatlan funkciókért teljesen felesleges pénzt kiadni.

2012. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekünk Baby Design Pepe van, három éve van szolgálatban, már a második gyereknél, strapabíró, sehol egy szakadás, szóval bírja a gyűrődést.
2012. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi huckot vagy safety 1st-öt veszünk. Nekünk ezek jobban tetszenek. Amiket linkeltél nem tetszenek.
2012. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ami nekem fontos szempont 20000-nél nem lehet drágább, állítható magasság, összecsukható, levehető tálca, PVC huzat, biztonsági öv, mert már 6 hónapos múlt és igen ficánka a kislányom! Ez a két bolt van közel, innen válogattam! Gondoltam én is a használtra, de tervezzünk még babát, tehát jó esetben még egy gyermeket ki kell, hogy szolgáljon, még jobb esetben még kettőt! Kedves utolsó megnéztem, amiket írtál, a textil huzattal van gondom! Nem tudom, hogy neked már megszületett-e a babád, vagy etetted-e már, de én eddig a pihenőszékben etettem, hát már tiszta mocsok, hiába törlöm át szivaccsal, minden használat után meg nem lehet kimosni. A Baby design is megnéztem, túl sok infó nem volt róla, azon az oldalon ahol láttam.
2012. nov. 22. 20:56
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez kemény, most nézem, hogy az egyik, amit belinkeltem az! Bocs, csak már annyit nézelődtem... :-)
2012. nov. 22. 20:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, van gyermekem, 14 hós. Nekem meg pont az volt a szempont, hogy ne pvc huzata legyen. :) A brendon honlapján szétnéztél már? Vagy az nincs hozzátok közel?
2012. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor bocsi, csak a műanyagot könnyebb tisztítani! Mondjuk most az jutott eszembe, hogy abba meg nyáron gondolom beleizzad szegényke! Amúgy, ha őszinte vagyok, egyik etetőszék sem tetszik annyira, semelyik se! Valamilyet azért muszáj venni! Igen néztem a Brendont, amit ott találtam hasonló árban az a Touragoo (remélem jól írtam), de az meg szürke, meg nincs is közel. Egyelőre úgy néz ki, hogy a Baby design pepe lesz. Csak nem tudom, hogy az astiban meg tudják-e rendelni a lilát.
2012. nov. 22. 21:50
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én írtam, hogy Baby Design-unk van. Az izzadással kapcsolatban annyit szeretnék írni, hogy én egy kerti székbe való párnát tettem bele, így simán be is tudom kötni a fiamat, és nem is izzad bele. A barátnőmnek brendonos Touragoo-ja van, aminek nem PVC a huzata, ugyanúgy beleizzad a gyerek, mint a PVC-be. Mellesleg én csak egy szivaccsal letörlöm, ha kajás lesz, ő meg mindig szedi le és mossa ki.
2012. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is Chicco Happy snack van. Én is használtan vettem és teljesen megvagyok elégedve vele. Egyébként teljesen igazad van,hogy műanyag ülőpárnásat akarsz,mert tényleg nagyon könnyű tisztítani.
2012. nov. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!