Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El fog apadni a tejem! Szerint...

El fog apadni a tejem! Szerintetek kell még tápszert adnom a 9 hós babámnak?

Figyelt kérdés
Reggel és este szopik még de már alig van valami. Szerintem 1-2 hét és teljesen elapad. Reggel tejpépet kap szoptatás után, este pedig főzeléket szoptatás előtt. Szóval éhezni nem éhezik mert szépen eszik napközben is. A folyadékkal mondjuk van probléma, mert alig iszik mg 2 dl teát egész nap (bár mindent elég hígra csinálok szándékosan) Mondjuk van pisis pelenka szerintem elegendő. Ti mit tennétek e helyemben? Ha reggelire és vacsira is tejpépet adnék a többi étkezés meg gyümölcs, főzelék, joghurt...stb lenne akkor az úgy jó? Vagy kell tápszer? De milyen??
2012. nov. 23. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
tej alapú táplálkozásra van szüksége, napi fél liter. (ez mondjuk 1 éves korra nézve) ha nincs anyatej, akkor tápszer. 1 éves kora után kiválthatod a tápszert tehéntejjel.
2012. nov. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jégtánc ***** válasza:
9 hónapos a lányom,most már szintén tápszeres lett.reggel,ebéd után és este alvás előtt kapja.Tízórai,ebéd,uzsonna ,vacsora már nálunk is ki van váltva.Nekünk bejött a sima olcsóbb tápszer.Most éppen a Babydream 3 (Rossmann saját márkás) tápszert kapja.Legutóbb az volt akcióban 900FT-ért így betáraztunk.Babylove tápszerrel sem volt gond az a DM saját márkája,és a Mülleres Bébivitával sem volt gond.Több mint egy hónapja tápszeres.Próbáld ki ezeket nyugodtan,nem kell rögtön a drágákhoz nyúlni.Tejre/Tápszerre még mindenképp szüksége van,legalább 1 éves koráig.
2012. nov. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 8 hónapos volt a kicsim, amikor kezdett apadni a tejem. 1 éves korig ajánlott a tejalapú táplálás, így a védőnő és az orvos tanácsára is én adtam reggel és este pótlást a kicsimnek, ő BEBA Pro-t kapott (Nestlé), elfogadta, szerette és jóllakott tőle mindig.

A tejpéppel már bajosabb volt a helyzet, ugyanis először nagyon szerette, aztán pár alkalom után nem volt hajlandó megenni, bármelyik fajtát, ízt is választottam, kiköpte.

13 hónapos korában eltolta a cicit, már nem kellett neki egyik napról a másikra, akkoriban hagytam el a tápszert is.

2012. nov. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!