Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tápszert vegyek 9 hós...

Milyen tápszert vegyek 9 hós babámnak?

Figyelt kérdés
Nektek mi vált be? Most fog először tápszert inni!
2012. nov. 23. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A dm-es Babylove Biot az én Kisfiam szereti, este pedig Milumil vagy Humana jóéjt tápit kap, azokat is szereti :)
2012. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam is 9 hónaposan kapott tápszert,nekünk is a dm-es babylove 2-es tápszer jött be.
2012. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos sikerült megvennem egy drágát (Humana HA 2 plus) de a babámnak nem ízlik. Mondjuk a cumisüveggel sincs barátságban sajnos. nem tudom mit tegyek. Lehet veszek egy olyat is amit írtatok. Mennyibe kerül? Utolsó válaszolótól kérdezném hogy náluk mi volt a helyzet hogy 9 hósan kapott a babája tápszert? Hogy vezetted be neki? Egyből elfogadta és megitta? Köszi a választ előre is!
2012. nov. 23. 18:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Bár nem tőlem kérdezed, az én fiam talán nyolc hónaposan kapott először, 100 ml-t csináltam neki, elfogyott rögtön :)


A HA-s tápszerek elég keserűek, lehet azért köpte ki :S Ha regelve vagy a dm bababónusz programjába, akkor a 7-12 hónapos kuponfüzetben van kupon erre a babylove 2-re.

2012. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 1400 forint egy dobozzal, 600 gramm
2012. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok.Nekem kevés lett a tejem és nem volt elég tápláló mert fogyni kezdett és sokat sírt éjjel,így hamar rájöttünk.Már csak reggel és este szopott,így csak azt kellett kiváltani tápszerre,eleinte szopizás után kapott tápszert aztán hamar rájött hogy az jobb már neki így magától elhagyta a cicit.Ő sem fogadta el soha a cumisüveget,mindig kávés pohárból itta a vizet, de nagy nehezen egyedül a tápszert megissza csőrösből ami szelepes.A dm-es tápszer 600g 1390ft és kb.1 hétig elég nekünk,nagyon szereti,remélem nektek is beválik.
2012. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!