Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég fura kérdés, tudom, de a...

Elég fura kérdés, tudom, de a tápszer forralható?

Figyelt kérdés

Kedves Anyukák! Szeretnék 9,5 hónapos Kisfiamnak zabkását, esetleg "tejbe"grízt készíteni, de annyi anyatejem nincs, hogy abból tudjam. A tápszert meg lehet főzni?


Köszönöm szépen előre is a válaszokat :)



2012. nov. 23. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Csináld meg vízzel, és utólag keverj bele tápszert. Amúgy forralható, de akkor sok vitamin eltűnik belőle a hő hatására.
2012. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is csak utólag tedd bele a tápszert, mert a vitaminok igen hőérzékenyek! Egyébként én az anyatejet sem forralnám, szerintem kárba veszik a lényeg...
2012. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sem anyatejet sem tapszert nem lehet forralni

zabkasat en ugy csinaltam hogy 1,5szeres vizbe tettem, ha elkezd folni allandoan keverem, 10 perc alatt kesz, aztan ha kihult bele a mixerbe, mert egy ragacsos masszat kapsz, villaval is nehez szetnyomni, hozza a tapszert, egy kicsit bekapcsoltam es mar kesz is, gyumolcsel nagyon szereti a lanyom

tejbegrizt is vizben kell fozni, csak ott nem tudom meg az aranyt, azt csak este probalom

2012. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2012. nov. 23. 15:03
 5/5 A kérdező kommentje:
És persze ment a zöld kezecske Nektek!
2012. nov. 23. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!