Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik és mit 5 hónapos...

Mennyit eszik és mit 5 hónapos babátok?

Figyelt kérdés

Az én kisfiam anyatej/tápszeres, de inkább több tápszert eszik, de két napja szinte alig akar enni.

Mai evése: 8:00 40ml tápszer

11:00 150ml tápszer

12:40 kor kb. 10ml őszi lé de csak kóstolgatom vele

17:40 80ml anyatej

még egyszer fog enni este max 150ml tápszert

Szerintetek ez nem kevés?

A tápszert is olyan nehezen akarja meginni.

Kóstolgatást kezdtem el, almát kapott, meg őszi lét. Kicsit aggódom.



2012. nov. 23. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez kevés.

4 hónapos a kincsem.


Reggel 7 óra körül eszik 170ml tápszert

Tizórai 10-11 óra körül fél alma, 170 ml tápszer

Ebéd 14 körül óra 170 ml tápszer

Uzsi 17 körül óra 170 ml tápszer

Vacsi 20 körül óra 170 ml tápszer


Van ameik nap nem iszik van hogy iszik maksz 100-150ml/nap

2012. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia! szerintem ne aggódj, nyugodtan kezd el a hozzátáplálást,kóstolgatást. Lehet azért van mert már megérett arra, hogy az anytejen és tápszeren kívül más ételeket is befogadjon...adj neki almát nyugodtan ha szereti aztán szép fokozatosn a többit pl. egy kis krumplit vagy barackot
2012. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk is így volt,a védőnő tanácsára elkezdtük a hozzátáplálást,pedig csak anyatejet kapott 4 hós koráig.
2012. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyém tápszeres, 5ször eszik kb. 160 ml-t. Ebből ebédre már főzeléket kap sütőtök vagy cékla vagy sárgarépa krumplival, almát is eszik, meg őszibarackot, itt tartunk a hozzátáplálással. A többi étkezése tápszer.
2012. nov. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg nagyon keveset eszik a fiam. Remélem ez átmenet lesz nála, de ha nem akkor megyek doktornénihez.
2012. nov. 23. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!