Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 honapos kislànyom...

Timike26 kérdése:

5 honapos kislànyom mèg nem fordul àt?

Figyelt kérdés
nèha màr kèpes hasrol hàtra fordulni de elèg ritkàn csinàlja.lerakom hasra de lusta,nem akar forgolodni,nèzelodni is kevès ideig.inkàbb elfordul ès pihen.mit tehetnèk hogy segitsek neki?
2012. nov. 23. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Ha képes rá, akkor nincs gond, csak kényelmes a kisasszony. Majd beindul. Az enyém is így volt, eleinte csak megmutatta, hogy "anyám, tudom ám, kipipálhatod", pár hétre rá meg már pörgött-forgott.
2012. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Keress a környéketeken egy jó gyógytornászt!Ő majd kezeli,aztán elmondja,hogyan mozgasd a fejlődés érdekében.
2012. nov. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a doki, ha egyszer megcsinálta, akkor már tudja. Próbáld ösztönözni játékokkal, vagy vastag takaróba teszitek és abban gurítgatjátok.

Bár szerintem a leírtak alapján nincs okod aggodalomra. 6 hónapig kell átfordulniuk.

2012. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Eszerint 6 hónapos korig kell átfordulni.

2012. nov. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Felesleges a gyógytornász, csak pénz kidobás. Nem kell a babáknak segíteni. Ha elég érett lesz rá, akkor majd forgolódik. Vannak fürgébb és lustább babák is. De mind megtanul forogni, sőt idővel járni is.

A tied sincs még elkésve.

2012. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a vàlaszokat,èn is ugy gondolom hogy csak kènyelmes neki igy.szoltam a gyerekorvosnak azt mondta ha jovohonapban nem fordulgat elkuld gyogytornàszhoz hogy nèzzèk meg.de amugy meg egy èletrevalo kis tunemèny,èrdeklodo,inkàbb ulne meg lenne.
2012. nov. 23. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!