Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14hós babátok mit és mennyit...

14hós babátok mit és mennyit eszik? Nálunk kicsit problémás, elég soká kezdett el darabosat enni, mindig kiköpte. Sokszor még most is. Már nincs ötletem miket adjak neki, tehát jobbhíján az üveges bébikaja maradt.

Figyelt kérdés

#14hós baba
2012. nov. 25. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

8-kor kel akkor cicizés, 9-10 között reggeli (szendvics, rántotta, bundáskenyér, főtt tojás + tehéntej), utána 1 - 2 között ebéd (amit mi eszünk), majd 4-5 között uzsonna (túrókrém, joghurt + adnék neki gyümölcsöt is, de 2 hónapja nem hajlandó enni gyümit :( + ebéd után cici ), majd 7-7:30 között vacsi, általában az ami az ebéd is volt + esti cici.

14 hónapos, de nagyjából 1 éves korától ezeket eszi.

Ő sem szokott rá egyszerűen, azóta eszi ezeket szívesen amióta hagyom hogy ő is részt vegyen az evésben, engedem neki hogy belenyúljon a tányérba, hogy próbálkozzon kanállal enni ő is.

2012. nov. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is engedném neki,de csak széttkeni és ledobálja a kaját. Nem merek neki pl bundáskenyeret adni,mivel hát azért mégis zsíros,hisz bő olajba sütjük... Ez nálatok nem okoz gondot? Hallottam olyat,aki pörit ad a gyereknek,de az is elég nehéz kaja nekik még szerintem.....? Vagy én gondolom rosszul?
2012. nov. 25. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát az én fiam imádja a birka pörit :)egyszer evett csak amúgy. A bundákenyeret pedig konyhai papírtörlőre szoktam tenni, az felszívja nagyjából az olajat. Ő is ezt csinálta először, hagyni kell kibontakozni :)

Első voltam

2012. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és semmi baja nem lett soha a bundáskenyértől, azt is nagyon szereti.
2012. nov. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,hát majd akkor kipróbálom :-)
2012. nov. 25. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!