Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tanacstalan vagyok mi lenne a...

Tanacstalan vagyok mi lenne a legjobb ilyenkor (4 honapos fordulasi problema)?

Figyelt kérdés
Kisfaim probal hatrol ahsra fordulni de feluton elakad a kis draga. :) Ilyenkor nagyon keservesen "panaszkodik" nyogdecsel nagyokat mert ugye szeretne teljesen atfordulni. Nagyon megsajnallom es hirteln felkapom es hasra teszem vagy vissza a hatara. Nem tudom, hogy ilyenkor kell hagyni, hogy probalgassa meg akkor is ha nagyokat nyog, "panaszkodik" vagy jol csinalom, hogy segitek neki.
2010. jún. 10. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
hagyni kell:) de segíthetsz sak nem így.) pároddal fogjátok be egy plédbe és óvatosan gurigassátok benne:)
2010. jún. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt olvastam, hogy nem szabad felkapkodni, magától kell rájönnie, mert így hamarabb megtanulja és így formálódik az önbizalma is. Az tanácsolom, hogy ne vedd fel. Ha nem sír, akkor nincs baja, gondolom az erőlködéstől "panaszkodik".
2010. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is elakadt néha, akkor segítettem neki mikor már nyafogott, mert semerre nem tudott moccani, beszorult a keze maga alá. Aztán nagyon hamar rájött a taktikára és már nem vol gond. Szerintem viszont ne kapd fel, csak gördítsd át, esetleg a karját húzd ki alóla ha az a baj. Teljesen felemelni nem kell.
2010. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még van ideje megtanulni bőven, és biztosan egy-két hét alatt ügyesen bele is tanul majd. Szerintem ne kapd fel és tedd hasra/hátra, hanem engedd, hogy ő érje el a kívánt pozíciót:), így tanulja a folyamatot és lesz sikerélménye is. Elég, ha csak a kis vállánál vagy a hátánál alig érezhetően "meglököd", hidd el, élvezni fogja, ahogy célt ér majd! Jó babázást!
2010. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, sokat segitettetek. :) Nem fogom felkapkodni. Nem sir csak nyogdecsel. Megprpbalom majd szepen finoman atforditani. Igen, az a gondja, hogy a kezet maga ala gyuri. :) Igy semere nem tud fordulni. Megproballom majd ovatosan kihalaszni alolla. Koszonom megegyszer mindenkinek!
2010. jún. 10. 10:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hol forgolódtok, de én azt vettem észre, hogy az ágyon nehezebb kihúzni a kezét, mint a keményebb habtapin. Amúgy meg minden baba átesik ezen, hogy maga alá szorul a keze, nem is gondolod milyen gyorsan megtanulják kihúzni. Segíts neki, ha már nagyon panaszkodik, de ne mindig és ne egyből.
2010. jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!