Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud/tudott babád kereken...

Mit tud/tudott babád kereken egy évesen?

Figyelt kérdés
Beszél folyékonyan, énekel gyerek dalokat, sétál stabilan önállóan?
2012. nov. 25. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyém most lesz két éves, és még nem hogy nem énekel, de még csak nem is beszél, sőt még járni sem tudott egyévesen, kb. 14 hónaposan járt már egyedül, stabilan.
2012. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sétált stabilan önállóan,le föl mászott mindenről,táncolt,több szót is mondott,integetett,puszit küldött, a könyveb megmutatta mi micsoda,rajzolt,egyedül eljátszott " segített" teregetésnél adta ruhát,velem porszívózott,kis autójával "száguldozott" ilyesmi.
2012. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1 évesen folyékonyan beszélni és énekelni? Hű, arra kiváncsi lennék:-).


1 évesen kapaszkodva járt, nem beszélt folyékonyan, 13 hónaposan indult el egyedül.

2012. nov. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Önállóan feláll,kapaszkodva lépeget,pá-pát int,egyedül ül,mamama-papapa-bababa kedvenc szavai,sokat beszélget babanyelven,táncol ha zene szól.Korababa volt.
2012. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Barátnőmnek a keresztlánya november elején lett 1 éves, összefutottunk és érdeklődtem, hogy van a csepp csaj. Azt mondta jól, már beszél folyékonyan, énekel, sétál.
2012. nov. 25. 19:30
 6/9 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.


Hát én fenntartásokkal kezelném a barátnő elmondását. Az még oké, hogy sétál, de azt nem hiszem el, hogy 1 évesen folyékonyan beszél és énekel.

2012. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos egy újabb csodagyerek...
2012. nov. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is csodálkoztam, mikor mondta, szava hihető embernek ismertem, de ezek után...
2012. nov. 26. 11:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

2. vagyok,kisfiam bölcsis társa 1,5 éves és folyékonyan beszél,és szobatiszta is,nagyon aranyos ügyes kislány, a másik 2 éves kislány szavakat mond és pelusos,kisfiam 16 hónaposan került be közéjük,ment,szaladt,szavakat,mondott,és ott megtanult teljesen jól enni villával,kanállal,nem beszél folyékonyan és még nem szobatiszta,22 hónapos bölcsis társa szinte semmit nem mond,pelusos ennyire sok a különbség köztük,nem kortól függ,szerintem barátnőd csak kicsit túlzott,de ettől még nem hiszem,hogy hazudni akart,csak szépítette a dolgokat,vannak ilyen szülők az is lehet arra gondolt,hogy folyton gagyog szinte megállás nélkül

2012. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!