Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szopi előtt, vagy szopi után...

Szopi előtt, vagy szopi után érdemes a pl almapürét adni a babámnak?

Figyelt kérdés
Hozzátáplálást kezdtük, de nem tudom melyik lenne jobb.Olvastam, hogy ha előtte kap, akkor ugye kiváltom a kaját, ha utána, akkor már nem is emlékszem.Viszont, ha a baba utána kapja, akkor már annyit nem fog enni, mert jóllakik a tejjel.A cél pedig az, hogy már mást is kapjon tejen kívül, vagy rosszul gondolom?Kicsit már én is belezavarodtam:)
2012. nov. 25. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szopi előtt. Először csak pár kanállal és utánna cici. Ha már megeszik egy üvegnyit akkor már nem kell a plusz cici.
2012. nov. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Nem üvegest adok neki, mert rengeteg almánk van.Készültünk a télre :)Sok mindent fagyasztottam is.Üvegest, majd akkor kap, ha olyat adok neki, ami nincs otthon.Ez a másik gondom, hogy azt mondják, hogy elég 1 üveges bébiétel, na de ha nem üvegest adok neki, akkor annyit adjak, amennyit megeszik?
2012. nov. 25. 21:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy raktam el neki a kajákat és ismerősöktől szereztem bébiételes üveget :D úgy fagyasztottak, hogy elötte megfőztem. Ha nem tudod ezt megcsinálni akkor kb. 160-190 gramm között vannak a bébiételek. Ha már nem kér többet azt észre fogod venni.
2012. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi neked is :)
2012. nov. 26. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!