Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korában tartsunk...

Hány hónapos korában tartsunk keresztelőt?

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Minél előbb szokás, még mielőtt kiveszi a pap kezéből a kelyhet. :-)

Régen elég hamar keresztelték, még mielőtt igazán közösségbe vitték, sok gyerek akkor kapott el valami nyavalyát, nem voltak még védőoltások...Szóval, hogy a lelki üdve minél hamarabb garantálva legyen...

Az én fiam három hós volt.

2009. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most 3 hónapos.
2009. aug. 17. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk szept-ben lesz,akkor a lányom 8 hónapos lesz.Nem akartuk ,hogy túl kicsi legyen,de azt se,hogy már elszaladjunk a szenteltvíz elöl :-)
2009. aug. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 6 hetesen volt. Én úgygondolom, hogy akor a legszebb mikor még bele tudod tenni szép kis fehér pólyába. Nálunk is úgy volt. Az én fiam végigaludta az egész szertartást, még a sok síró nagyobb baba sem keltette fel. Szóval itt az ideje, ha már 3 hós.
2009. aug. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A miénk 3.5 hónapos lesz, amikor keresztelik. Én sem sietek vele.
2009. aug. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mi kisfiúnk 4 hónaposan lett megkeresztelve.Nagyon jól viselte.Csak mosolygott és érdeklődve nézte a papot.
2009. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk tegnap volt a keresztelő, 2 és fél hónapos + tegnap volt az első házassági évfordulónk is! :)
2009. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekunk fix azon a napon toltotte a ket honapot.most mar tiz es fel hos.
2009. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Lányom nem volt 3 hós, amikor volta keresztelő. Sajnos végigordította, mert alvá idő alatt lett volna, csak a sok nép előtte piszgálgatta, hogy milyen aranyos, így nem tudott elaludni. Hugom lánya 3,5 hós volt mikor keresztelték, ő jól tűrte, mert aludt is, közben felkelt, nézelődött. Szerintem akár mikor lesz a keresztelő úgy a legjobb, ha alszik, vagy ha nem fáradt. Erre figyelj oda. Most már van egyfajta napirendje, tudod, hogy nagyjából hogy viselkedne. Ezalapján eltudod dönteni, hogy most belevágsz e.
2009. aug. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!