Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már előre félek, hogy fogok...

Már előre félek, hogy fogok hóban babakocsival közlekedni?

Figyelt kérdés
Hétvégére mondja a havat. Már előre azon izgulok hogyan fogok majd babakocsival ide-oda menni!? Kisvárosban lakunk, és bizony sokan vannak, akik nem takarítják el a havat a járdán a házuk előtt. Autónk sajnos nincs, így marad a babakocsi. Na de hogy a fenébe fogom majd a hóban tolni?? Ti hogyan oldjátok meg?
2012. nov. 26. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én lányom is őszi/téli baba, részben a hó miatt is hanyagoltuk a babakocsit, hordozva mentünk mindenhova.
2012. nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk én a hordozót sem tudom nagyon elképzelni. 8 hónapos a lányom és közel 9 kg. Az én 45 kg-mal nem tudom hogyan tudnám cipelni!? :)
2012. nov. 26. 12:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyobb kerekű babakocsi simán elmegy a havon szerintem. Nekem csak közepes kerekű van, de azért simán tudok vele télen közlekedni. mind 3 gyerekem őszi-téli, és egyikkel sem volt ez gond.
2012. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha nagy méretű a kereke akkor nem lesz gond,ha viszont picik,akkor nehéz lesz valóban!
2012. nov. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Nagy kerekű kocsink van. Akkor megnyugodtam, hogy simán tudunk majd közlekedni vele! :)

2012. nov. 26. 12:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Jól megkötött kendővel vagy mei tai- jal háton(!) hordozva nem olyan nehéz:), sok kistermetű anyuka is hordoz:).

Persze nem hirtelen sok időt, hanem szépen lassan magadat is hozzászoktatva megerősődsz és el fogtok tudni menni boltba, kicsit sétálni...

2012. nov. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Emlékszel, hogy január-februárban mekkora hó volt? Na mi akkor vettünk egy rap pol kinget (azóta 1000x megbántam, de a kerekei szuper jók), és könnyedén tudtam tolni a kocsit. :) Ne aggódj, el fogod tudni tolni. :) Mikor nem volt meg a kocsi, akkor meg szánkón vittük a babát. (akkor volt 4 hónapos, és a mózeskosarat rögzítettük a szánkóra).
2012. nov. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát ha annyi hó lesz, mint tavaly, akkor nagyon nem lesz gondod. Pár hetet kell csak kibírnod. Amúgy a nagyobb kerekűt tényleg simán el lehet tolni :)
2012. nov. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem 6-7 hónapos volt a fiam, az első telén. Az én babakocsimat lehetetlen volt hóban tolni, úgyhogy kenguruban vittem, ahova kellett. Én is 45 kg vagyok, és ő is volt vagy 8 kg akkoriban.
2012. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szedd le a babakocsi kerekeiről a sárhányót,ha tudod,és nem lesz gond a közlekedéssel a hóban!

:)

2012. nov. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!