Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell közlekedni babakoc...

Hogyan kell közlekedni babakocsival a boltokban a lengőajtón?

Figyelt kérdés
A bejáratnál több boltban is (gondolom azért,hogy ne lehessen ott kimenni) lengőajtó vagy csapóajtót szereltek fel.Ami azt jelenti,hogy pont a babám fejének magasságában van egy kb 20 centi magas,és mindig kész művészet bemenni ezeken.Ma homlokon is csapta szegényt.Egy kézzel tolom a kocsit,eggyel fogom az ajtót,de mivel két szárnya van,a másik nagy eséllyel eltalálja.Remélem,nem csak én küzdök ezzel és tudtok segíteni.Már ha felétek is vannak ilyen "ajtók".
2010. máj. 3. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj te előre, hogy tolatva mész és a babakocsit húzod magad után. Igy kinyitod a testeddel, utána mikor vissza akar csapódni akkor csak a babakocsit éri.

És próbálj csak az egyik szárnyon bemenni.

2010. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját lépcsőházunkban is ezzel kínlódok nap mint nap. Háttal megyek ki, a kocsit meg húzom magam után. Üzletekből is sokszor így megyünk ki -mert ugye sz*rnak segíteni :
2010. máj. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én megyek elől,kitámasztom a lábammal a kinyitott ajtót, és az egy év alatt olyan rutinra tettem szert, hogy a másik kezemmel bekanyarintom a babakocsit :)
2010. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is tolatni szoktam, háttal-fenékkel nyitom az ajtót, növesztek egy harmadik kezet-lábat, és így át lehet jutni ezeken az ajtókon.
2010. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért ez megnyugtató, hogy nemcsak nekem nem könnyű...


És a boltok, lányok? Mi sok helyre nem tudunk bemenni a bejáratnál lévő lépcső miatt, valamint a nagyon kicsi üzletekbe sem, ahol szűk a hely. Alaposan át kell gondolnom, hol vásároljak. A környékbeli üzletek kilőve :P Nem szeretem a közeli szupermarketet, de oda kell járnunk, mert ott elférünk.

2010. máj. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!